Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy fodrász 20 perc alatt...

Ha egy fodrász 20 perc alatt 1 ember haját vágja le 2500ft-ért akkor 1óra alatt 7500ft-ot keres, ha 1nap 10órát dolgozik 75000ft-t keres és ha 1hónapban 20napot dolgozik 1,5milliót keres?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 09:49
 1/8 TR75 ***** válasza:
61%

Aztán leadózik belőle, befizeti a TB-t, megveszi a szükséges eszközöket, kencéket és miegyebet.

Persze, ha nem ad számlát, akkor nem adózik.

Mellesleg egy héten inkább 6 napot dolgozik, szóval az inkább 24-25 nap lesz (esetleg mínusz 1-2 nap anyagbeszerzésre).

2019. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Mert ez nagyon így megy... Ezek szerint nincs ebédszünete, cigiszünete, nem megy el wc-re se, egyik vendég sem késik stb.

A másik hogy délelőtt nincs akkora forgalma, tehát lehet, hogy péntek de. levág 10 hajat, de. hétfő de. nem biztos.

2019. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%
Egyrészt nem lesz napi 10 órában minden 20 percre 1-1 vendége. Másrészt nem lesz minden vendég 20 perc. Harmadrészt legfeljebb a bevételét számoltad ki. Nem számoltad, hogy a helyért általában fizetnie kell. Eszközöket, löttyöket, akármiket be kell szereznie, ami a számításaid szerinti 600 emberhez akár nem kevés is lehet.
2019. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Sosem kérek semmi extrát, és kb 1 óra szokott lenni a hajvágás.

20 perc alatt max egy férfihajat vág le géppel.

Nincs állandóan tele a naptárja, mivel sokan munka után érnek csak rá.

A legtöbben vállalkozók, helypénzt fizetnek. Elektromos eszközökkel dolgoznak, ami nekem itthon lehet, hogy évekig bírja, de használom heti 10 percet, ő meg napi 2 órát, szóval hamarabb tönkremegy.

A fodrszkellékesben sem 2 Ft egy hajfesték, meg a sampon, hajlakk, balzsam, stb.

Nem keresnek ők olyan jól.

Emellett egész nap állnak, tiszta visszér a lábuk.

Szívják be az ammóniát, ami nem egy tüdőbarát anyag.


Én magamnak festem a hajam kb 2 havonta, de nem bírom azt az erős fojtogató szagot, néha még nyitott ablaknál sem. Gyilkos. És ők ott nem nyithatnak ablakot a vendég vizes hajára.


Szóval én nem irigyelném őket, és nem szeretnék fodrász lenni.

Nyilván nem véletlen, hogy a könnyűipari szakközépben kb a bukás szélén álló lányok választják ezt a szakmát, vagyis azt is felveszik ide középiskolába, aki már általánosban is 2-es volt. Ehhez nem kell okosnak lenni, nem is jellemző, hogy meggazdagodik belőle az ember.

2019. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Férfihaj 5-15 perc közötti és 1000-1500Ft.


1 hete voltam, nyitásra mentem, de már 7-en beelőztek :)

Elsőnek festékfelkenés után 30 perc várakozás, ez alatt levágva géppel 2 úriember haját (2*1100Ft), majd lekente a kövi hölgy haját, elfogyasztott egy szendvicset.


Vissza az első páciensre hajmosás, dajarolás, azt hiszem az a neve mikor fel van tekerve a haj??? nem vágom a témát! Beállított 1 anyuka 2 őrjöngő kisgyerekkel, mindenki önzetlenül előre engedte őket, 1-iket géppel másik mosás után ollóval nyírta meg (1750Ft)


A második hölgy haját is lemosta, betekerte és befejezte az első hölgyet, amíg a második beült a búra alá (3000Ft).


Egy öregurat is megnyírt (1200Ft), ismét 1 síró kisgyerek (1000Ft), majd a második festett hölggyel is végzett (3000Ft).

A festékeket hozták maguknak, tehát nem költség a fodrásznak!


1 óra alatt 12 150Ft, akik előttem jöttek kiugrottak cigizni így mázlim volt, mert én következtem 11 perc 1300Ft.


Egész napra be van táblázva

2019. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor valami nagyon pörgős belvárosi felkapott hely lehet.

Vagy épp azért van ennyi vendége, mert ilyen olcsó.


Amíg az én hajamat vágta, nem volt más vendége, és nem is igen járnék vissza hozzá, ha egy időben 3-4 embert csinálna. Ha fizető vendég vagyok, akkor velem foglalkozzon, ez alap.


Elhiszem egyébként, hogy vannak ilyen pörgős emberek, minden szakmában.

De hogy ezt napi 10-12 órában, heti 6 napon keresztül csinálja egészségkárosodás nélkül, azt már nem hiszem el.

Hogy mé egy ilyen műszak után legyen ereje elmenni a gyerekért és tanulni, játszani is vele? BEvásárolni, és még főzni is? És még a férjével is ... ? Na ez kizárt. Nem hiszem, hogy ez a jellemző.


Szerintem kb 3 éve van csak fix fodrászom, nem is járok gyakran. Azelőtt kerestem a megfelelőt, és többet is "kipróbáltam". De soha nem volt olyan, amit te írsz, hogy miközben én várok, másvalakit csinált volna.

2019. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:

Hát nem tudom #5-ös de ha jól számolom akkor egy óra alatt végzett 8 emberrel (7/5 percenként egy). Magamnak nyírom a hajamat és már azt se tudom mikor voltam utoljára fodrásznál :) de nekem ez sok így. Elképzelhetőnek tartom ha nagyon ott van a szeren a nő, és van ilyen :) csak mint írták mások is, akkor sem ilyen a napi 8 órája, vagy még több. Amúgy meg ha tényleg ennyire ügyes és van is kuncsaftja akkor nem is sajnálom tőle, akkor sem ha ez kijönne

1 260 000 -ra amiből fele legalább lejön. Jobb lenne ha mindenki keresne ennyit. Talán egy jó helyen összejöhet több száz - szerintem.

2019. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha feltételezzük, hogy egy terminátor az illető, akinek nem kell alvás és a költségeit is a vendég fizeti, akkor amennyiben tömött sorokban tolonganak a vendégek, akkor igen, 1.5 milliót keres, amiből KATA egyéni vállalkozóként lejön 250.000 forint adó + kb. 50.000 forint bérleti díj a szalonban.

Megyeszékhelyen 200.000 és 350.000 forint között jellemző a havi kereset, adózás után (bár ezt csak fodrász ismerőseim alapján mondom).

2019. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!