Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire hagyod, hogy a pénz...

Mennyire hagyod, hogy a pénz befolyásolja az életedet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pénzből él mindenki és, hogy a fizetőeszköz nélkülözhetetlen az élethez. Arra lennék kíváncsi, hogy a szükséges dolgok megvásárlása mellett, mennyire hagyod, hogy hatalmàba kerítésen a pénz és, hogy a megszerzésére irányuló küzdelem kihatással legyen az életedre? Mennyire hagyod hogy a pénz irányítson?

2019. jan. 28. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már 2 óra telt el a kérdés kiírása óta, és sehol egy válasz...

Pedig nagyrészt arról szólnak ebben a kategóriában a kérdések, mint hogy miként lehetne jól járni, többet csinálni a meglévő pénzből, vagy neadjisten a semmiből meggazdagodni.

Szóval a lényeg, hogy nagyon is hagyják magukat befolyásolni. Ezért sem válaszolnak. Mert ciki szembenézni saját magunkkal.

Én személy szerint nem akarok jól járni. Nem akarok többet csinálni a meglévőből, nem akarok jobb kamatokat, nem akarok befektetni. És tudod miért? Mert ha mindez sikerülne is, attól nem lenne számottevően jobb az életem. Mert nem ezen múlik.

2019. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
En nagyon hagyom magam befolyasolni, minden 10 percben eszembe jut hogy mit kene csinalni, hogyan kene sporolni, hogyan koltsek. Valoszinuleg azert mert a rengeteg tervemhez penz kell...
2019. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tetszik a kérdés felvetése... nekem jelenleg 100%-ban erről szól az életem, ezt nem titkolom -- sőt, őszintén beszélek róla párom, közeli hozzátartozóim, barátaim előtt, mert a célom az, hogy 30 éves koromra ott legyek anyagilag, hogy ha nem akarok, egy másodpercet se kelljen dolgoznom, semmilyen színben.

Eddig szerencsére elég jól mennek a dolgok, talán már előtte is össze fog jönni ez a cél.

2019. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem fontos, de fontosabb a hivatasom megtalalasa.


Mikor nem a penzert dolgozol, hanem azert, hogy valamit alkoss, az nekem tobbet er.


Ha ezel egyutt jar a penz, az meg jobb.

2019. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi a joskaval szoktuk meni lontalanitaskor paar kor a biciglikkel megpakolyuk elagyuk
2019. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Ügyesek vagytok! Remélem egyszer találtok egy Magyar Helyesírás Szabályai könyvet is! Azt ne adjátok el! Forgassàtok!
2019. jan. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!