Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kamù ez az oldal?...

Szerintetek kamù ez az oldal? Ha igen mégis mi értelme van hogy verik àt az embert?

Figyelt kérdés
Van a mextes.com nevü oldal ahol videókat kel nézni amit értékelsz és pénzt kapsz. Paypalon utaljàk a pénzt. Kissé büzlik nekem . Hol lehet itt a peobléma?nem kérnek semmi olyan adatot amiből lehúzhatnànak.

#Mextes
2019. jan. 31. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen reklámnézegetős (a videók általában reklámok) oldalaknak is azonban megvan a trick-je.


A legfőbb például, hogy a videót megállítás nélkül kell végigjátszani, és a képernyőn kell lennie. A weboldal visszakapja a böngészőtől a böngésző állapotát. A reklám alatt csak az mehet. Tehát ha átlépsz másik lapra, ha megnyitsz másik ablakot, ha nem teljesképernyőn van, stb., akkor nem számolja el.


Illetve 2 lehetőség van:


1. Nem fog kifizetni. Amikor eljutnál addig az összegig, amit a főoldalon mutat, mint minimum kifizetés, addigra vagy "megszűnik az oldal" (igazából csak téged tilt le), vagy ilyen-olyan galibák lesznek, miszerint ilyen kártyára nem lehet, olyan típusú paypal számlára nem lehet, a regisztrációhoz nem de a kifizetéshez személyes adat kell, stb.


2. Kifizet normálisan. Ritka, mint a fehér holló. Azonban van ilyen.

Ez azért éri meg nekik, mert ők 1 megjelenítésért kapnak a hirdetőtől 10$-t, viszont a megtekintő csak 0,1$-t kap. Így ahhoz, hogy kifizessen 10$-t, arra ő már keresett 1000$-t. Szóval 990$ haszna van, minusz a kisköltségek, mint szerver, domain, stb.

(a számok persze csak példák, de az 1%-os jutalék-mérték az általános)

Így meg megéri neki, mert Te örülsz annak a mini összegnek is, amivel Ő viszont nagyot kaszál.

Vannak ilyenek is! Sok az átverés, de azért nem kell mindenben az Illuminati-t látni. ;)

2019. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

(1) Van nekem egy jó termékem, amit szeretni fognak az emberek és el szeretnék adni.


(2) Van egy reklámcég, ami videókon reklámozza a termékemet, ezért én kifizetek neki 10 millió forintot.


(3) A reklámcég közvetlenül, közvetetten, vagy hálózaton keresztül beszervez embereket, akik megnézik a termékemről szóló reklámvideókat, így a termékem ismert lesz és meg fogják tőlem vásárolni (jó esetben a reklámköltséget is figyelembe véve tiszta hasznot termelve nekem).


(4) Az általam adott 10 millió forintból a reklámcég szétoszt 5 millió forintot a reklámvideókat megtekintők között, arányosan, a maradék 5 millió forintból 3 milliót elkölt a saját működésére (pl. reklámvideós oldal üzemeltetésére, lehetőség reklámozására, bérek), az utolsó 2 milliót pedig félreteszi saját magának haszonként amit a tulajdonos(ok) kivesznek, majd új nyaralóra és Lamborghinire költenek.


(5) Mindenki jól járt, kivéve persze a bolygót, már amennyiben a termelés/reklámozás nem környezettudatos :)

2019. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 voltam, nyilván a számok légből kapottak, de a lényeg azon van, hogy a reklámcég neked mint nézőnek kevesebbet fizet ki a videók megtekintéséért, mint amennyit ő kapott a bemutatásáért.
2019. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

"1 megjelenítésért kapnak a hirdetőtől 10$"


Nem tudom hol élsz, de prémium videóért fizető szolgáltató 1 centet fizet videónként. És mint írtam ez már egy prémium szolgáltató.

2019. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

"(a számok persze csak példák, de az 1%-os jutalék-mérték az általános)"


ezt írta az 1-es...

2019. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az sem igaz, sokkal nagyobb a százalék. De kifizetni valóban nem szeret a legtöbb oldal. Meg alapból nem éri akkor se ha 100%-ot adná neked tovább.
2019. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!