Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire lenne igény erre...

Mennyire lenne igény erre Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az eredeti árnál 60-80 százalékkal olcsóbb eredeti márkás ruhákra?Nem használt,teljesen új.Mennyire lenne rá kereslet?

2019. febr. 24. 15:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#8 akkor mi a nem komolytalan?

Ugyanis én külföldön élek,ezért érdekelt,hogy ki milyen opciót lát a legjobbnak....

2019. febr. 24. 16:23
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Van egy réteg, aki keresné az ilyen ruhákat. De konkurencia is akadna.

Pl ez a webáruház is kb 70 % -al olcsóbban adja a márkás ruhákat. [link]

2019. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A kérdésemben is azért volt ott,hogy lenne e rá kereslet?Mivel pl.mint #8 írta jófogás komolytalan ok.De arra gondoltam,hogy 1-2 hónapig csak így hírdetném fb-n vagy vateran vagy barmi,és ha latom,hogy beindul,akkor csinálnék webshopot.Nem értem,miért mindenki rögtön támad,és rosszindulatú válaszokat ad,ami ráadásul NEM is válasz a kérdésre...
2019. febr. 24. 16:29
 14/18 A kérdező kommentje:
#12.Köszi a választ ment a zöld!
2019. febr. 24. 16:29
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
A vaterás áron alul kínált márkás cuccokról senki nem hiszi el hogy eredeti, az vele a probléma.
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"De arra gondoltam,hogy 1-2 hónapig csak így hírdetném fb-n vagy vateran vagy barmi,és ha latom,hogy beindul,akkor csinálnék webshopot"


1.- ha vállalkozói nélkül csinálod, akkor szinte biztos a bukás

2.- ha vállalkozóival, adózva, akkor meg nem tudod olyan olcsón adni.

3.- ha nem eredeti, akkor meg még jól fel is nyom valaki.

Ja, és a fenti válaszom nem rosszindulatú válasz - csak realista.

2019. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hirtelen te milyen szuper lehetőséget láttál meg, amitől ez az évszázad biznisze lesz, de valószínűleg benézted :D


Na azért ne ringasd itt magad illúziókba.

Azért azt te sem hiszed el, hogy profittal el lehet adni egy eredeti terméket az eredeti ár 80%-áért. Példa: Van egy 100 ezer forintos Gucci Póló. Te azt adod 20 ezerért (80%). Akkor neked mennyiért kell azt megvenned, hogy profitot termelj? Mondjuk 15 ezerért. Ja igen, 15 ezerért sok eredeti Gucci pólót kapsz. Ezt te komolyan elhiszed, hogy ilyen van? De mondhattam volna bármi mást. Egy 30 ezer forintos Armani Pólót?

5 ezerért akarod eladni profittal, ahhoz mondjuk 3 ezerért kell tudnod megvenni. Persze, teljesen valós dolog.


Vannak az outlet darabok (Kifutott kollekció). Amik már az outlet boltokban is nyomott áron kaphatók, az eredeti ár feléért mondjuk. Ezt aligha fogod tudni a megjelenéskori áráért.


Ettől függetlenül egyébként bármennyiért adhatsz bármit. De ha ilyen biztos vagy a dolgodban, kérlek oszd meg velünk, hogy ki fogja neked azt garantálni, hogy amit kapsz valakitől szuper áron, az eredeti? "Eskü tesó..." kaliber...


Továbbá: Az ilyen nyomott ár, az fordítva hat inkább... Senki nem fogja elhinni, hogy az eredeti. Ebben biztos lehetsz.


Másik lehetőség, hogy ingyen jutsz hozzá, mert ellopjátok innen onnan. Akkor meg ne legyél hülye, add mondjuk 10-20%-kal olcsóbban.


Még másik opció: Behozod a törökből az olcsó szart, és árusítod eredetiként. Ha erre készülsz, teljes szívemből kívánom hogy b**zon meg a NAV annyira, hogy évekig fizesd a büntetést.


Szóval amit te itt kitaláltál, az nem létezik, teljesen logikátlan. Bárki is mesélte be neked... Egyedül akkor profitábilis, ha ingyen jutsz hozzá a darabokhoz. Ehhez viszont elég nagy hülyének kell lenni, hogy 80%-os áron add.

2019. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hatalmas árréssel dolgoznak a márkás, luxusmárkás üzletek. De webshopból sem tudod ennyivel olcsóbban adni, már ha eredeti a termék, és legálisan is csinálod az üzletet.
2019. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!