Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetem mellett olyan munka,...

Egyetem mellett olyan munka, amiből lehet fizetni az albérletet és létszükségleteket?

Figyelt kérdés
Egyetem miatt szeretnék majd felköltözni Pestre, mellette munkát is találni. Lehetséges úgy, hogy tudjam fedezni belőle “magam”?

2019. márc. 5. 09:28
 1/8 anonim válasza:
72%

- Korod?

- Nemed?

- Sulid,tanfolyamod,képzettséged?

- Jól nézel ki?

- Mit vállalsz?

- Milyen egyetem?

- Mi a szinted, amit anyagilag elvársz?

- ...


(Majd mindjárt jönnek az "Én egyetem mellett diákmelóból összeszedtem havi 400-at, napi 2 óra melóval, mint informatikus-agysebész".)

2019. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet de kérdés, hogy mihez értesz, mennyi szabadidőd van (orvosi mellett nehezebb, mint habi szak esetén, stb...)
2019. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nappali vagy levelező? Még levelezőn, teljes állásban is nehéz egyedül, ha csak nem vállalsz be egy olyat, hogy szobát veszel ki. De a kollégium is lehetséges.
2019. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szobát bérelj, az olcsóbb.
2019. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az átkosban vagont raktam éjszakánként. De hogy a mai viszonyok közt mihez kezdenék, azt biz' isten, nem tudom.
2019. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsen végzettségem, és nem vagyok teljesen biztos az irányultságban sem, de biztos nem orvos vagy mérnök és miegymás. Ezért is bonyolult a helyzetem😅 Annyi szabadidőm lenne/lesz amennyit az egyetem enged, mármint óraszámok tekintetében.
2019. márc. 15. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:

"de biztos nem orvos vagy mérnök és miegymás."


Hát akkor csak jog, vagy közgáz marad amit még érdemes lehet elvégezni.

Ha nem ezekre mész, akkor sztem kb. ne is gyere, tök fölösleges kidobni egy csomó pénzt valami kamuszakra, vagy tanári képzésre. Bár jobb az egyetemi élet mint egy gyártósoron szívni, ez tény. Csak utána jön az, hogy vagy nem lehet elhelyezkedni vele, vagy már a kukásember is jobban keres, mint te. Aztán akkor a végén csak haza kell menni, és a végeredmény az negatív mind időben mind pénzben.

2019. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs más választásom, anyámék nem engednek. A média és fotográfia irányába gondolkodtam, vagy a menedzsment felé (tudom, nagyon összeillik). De még kutakodom szakok után...
2019. márc. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!