Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Viagogo-n történő bankkártyás...

Viagogo-n történő bankkártyás rendelésem esetén érdemes a kártyámat tiltatnom?

Figyelt kérdés
Sajnos bedőltem ennek a csaló oldalnak, 9000 Ft-os jegyért 62000-et vontak le... tudom, tanulópénz, de attól legalább nem kell tartanom, hogy visszélnek később is a kártyaadataimmal?
2019. márc. 10. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Arról nem hallottam, hogy a bankkártya adatokkal visszaéltek volna (milyen felületen keresztül fizettél? OTP, Paypal, stb vagy nem lettél átirányítva banki oldalra?) - de azért erősen imádkozzál, hogy a jegyed ne legyen hamis és beengedjenek vele.

Már a Papp László Sportaréna is ráírja a kinyomtatott jegyekre, hogy

" A koncert szervezői nem vállalnak felelősséget a viagogo.com és az onlineticketshop.hu oldalon vásárolt jegyekért."

2019. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Mi lett a fejlemény? Mi is így jártunk...
2019. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!