Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elrontottam a vásárlást?

Elrontottam a vásárlást?

Figyelt kérdés
Wishen rendeltem pár cuccot 8000fter es függőben volt a kifizetés pedig a kártyát elfogadta stb de nem olyan kártya hogy értesítést küld telefonon ha vonnak le penzt, ez volt 5napja azota semmi nem tortent es tegnap ujrarendeltem csak kevesebb dolgot, az elozoeket kitöröltem es azt írták vissza küldik a penzt, de most is ugyanazt csinálja csak fuggoben van.. Várnak a kifizetésre úgy irja...akkor most vonhattak le penzt vagy mi van?

2019. márc. 12. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Rossz helyre raktam a kérdést, hogy lehet atrakni??
2019. márc. 12. 18:57
 2/2 anonim válasza:

Te nem tudod módosítani. Én, mint potenciális válaszadó, tudom jelenteni és majd a moderátorok átrakják. (Előbb-utóbb, egyszer majd ha kegyeskednek elvégezni a dolgukat - de ez most mindegy)


Szerintem várj még pár napot, ha még mindig nem történik semmi, csináld ugyanezt.


Én egyébként rendeltem már wishről nem is egy dolgot, de sose volt problémám

2019. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!