Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez csak nekem gyanús?

Ez csak nekem gyanús?

Figyelt kérdés

Jófogáson megbeszéltem valakivel, hogy veszek tőle Pc-t 110k-ért.

Nekem azért gyanús, mert csak készpénzben jó neki és ismeretlen számon hívott fel.


2019. márc. 18. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy nála kipróbálhasd. Ha ebbe nem megy bele állj el.
2019. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak készpénz jó neki, akkor nyilván személyes átvétel lesz - mi ebben a gyanús? Hiszen akkor elmehetsz hozzá személyesen és kipróbálhatod - gondolom.

Éppen hogy 110 ezer ft-os tételt nem utalnék előre - főleg nem a Jófogáson.

Ha meg végképp úgy érzed, hogy nincs bizalmad hozzá, akkor kérd meg, tegye fel a Vaterára - ott csak regisztrált, ellenőrzött emberek árulhatnak, s ha bizonyítottan becsap az eladó, akkor bevonhatod a Vaterát is az ügy rendezésébe.

2019. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És nem kérted el a számát?
2019. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Múltkor megkérdeztem tőle, hogy majd kipróbálhatom e, és az volt a válasza, hogy igen de tegnap úgy volt, hogy megyek és akkor már azt írta, hogy akkor összepakolja és viszi a helyre ahol találkoztunk volna.

Én adtam meg a telefonszámomat de csak ismeretlenben hív.

2019. márc. 19. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:

"Akkor viszi a helyre, ahol találkoztunk volna"


Azért kérdező Te sem adsz ám meg minden infót...

Azt is úgy totóztam ki, hogy személyes átvétel lesz, meg hogy kipróbálhatod, de most meg azt nem írtad meg, hogy ahol találkoztok, ott ki lehet-e próbálni? stb.

Én feladtam, nincs nekem időm arra, hogy barkochbázzak.

Azt is írtam, hogy ha bizalmatlan vagy, kérd meg, hogy tegye fel a vaterára.

Nem azért jövök ide, mert unatkozom, hanem azért, hogy megpróbáljak segíteni embereknek. (2-es vagyok)

2019. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: és amikor felhívott, nem tudtad megkérdezni a számát?? Inkább ne vedd meg.
2019. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!