Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne összeszedni...

Hogyan lehetne összeszedni pár tízezer forintot egy hónap alatt, mellékesként?

Figyelt kérdés
Nagyon megszorultam anyagilag, nincs semmi készpénzem. Ami van megtakarításom, az le van kötve, nem szeretnék hozzányúlni. Lakhatás / kaja biztosítva van. Jelenleg két munkahely között állok, májusban kapok először újra fizetést, addig kellene valahogy megélnem. Gondoltam használt holmik eladására, esetleg elmennék párszor plazmát adni. Ismerősöktől nem szívesen kérnék kölcsön, rém cikinek érzem a helyzetem. Zaci kizárva, sosem voltak arany ékszereim, alkalmi munkák pedig sajnos nincsenek a környéken.
2019. márc. 19. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Jelenleg két munkahely között állok, májusban kapok először újra fizetést,"


Miért nem regisztrálsz be addig a munkaügyi központba álláskeresési támogatásra? Vagy nincs meg az elmúlt 3 évben a 360 nap biztosítotti jogviszonyod?

2019. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most végeztem az egyetemen, eddig diákként dolgoztam, heti 35-40 órát. A szövetkezetben már nincs munka a hónapra (márc. 31ig van matricám). Így valahogy túl kellene élnem az áprilist.
2019. márc. 19. 11:42
 3/4 vonószenekar ***** válasza:

Esetleg takarítás?

Hol laksz?

Budapesten óriási a kereslet.

Korrepetálás?

2019. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szabolcsban, itt nem igazán vannak most alkalmi munkák. Szezonális jelleggel szokott lenni mezőgazdasági munka, de most azt sincs ugye.
2019. márc. 20. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!