Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül manapsàg egy...

Gipsz Jakab24 kérdése:

Mennyibe kerül manapsàg egy hàzassàgi szerzôdés?

Figyelt kérdés
Gondolom ügyvéd függö, de úgy kb. ki mennyiért csinàltatta? Semmi bonyolultat nem tartalmazna csak annyi lenne hogy nincs közös vagyon.Ami, akinek a nevén van az azon is marad egy vàlàs esetén.Jelenleg nincs a hàzassàg alatt szerzett lakàs vagy autó de hamarosan lesz(lakàs).Ezt szeretném bebiztositani.Köszi a vàlaszokat.

2019. márc. 30. 17:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Házasság előtt bebiztosítani, hogy "ez az enyém, ez az enyém!".... pffff...."


Még mindig itt tartasz? Irtam hogy nem házasság előtt. 5 éve nős vagyok. Még hányszor irjam le?

2019. jún. 27. 15:01
 22/25 Csicsikusz válasza:
Gipsz jakab ennyi ésszel meg egy veder gipsz-mésszel építkezni se lehet. na még egy pár év aztán ugyis megunjatok egymást és elhagy a zasszony te meg mindent elveszitessz ami közös és szépen felőrlődsz mint egy gipsz-szobor. Annyi ilyet láttam hallottam már, es a gyerek miatt a nő visz mindent
2020. szept. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ez nem talált. Elváltunk. Nem vesztettem semmit, se ő, se én. Boldogan élünk külön utakon 9 csodálatos hónapja :)
2020. szept. 16. 14:53
 24/25 anonim ***** válasza:

Jobban is jártál, egyébként nem ügyvéddel a legjobb ezt megcsináltatni, hanem KÖZJEGYZŐVEL!


Ki kezdeményezte a válást nálatok?


Én is ilyen vagyonjogi szerződésre készülök majd egyébként, mert a jelenlegi párom nagyon hajtja a "gyűrű" témát, de közbe egy rendes munkája nincs teherbe esni nem tud és az én lakásomban lakunk.


Csak én úgy tervezem majd a dolgot megcsavarni, hogy a lakás automatikusan a gyerek tulajdona lesz ha megszületik valaha is és mi pedig haszonélvezők leszünk.

Na ebből próbáljon kitáncolni valaki!

2020. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24-es: Félsz, hogy kisemmiz az asszony, de egy még nem is létező gyerekben meg vakon megbíznál. Hány olyat hallani, hogy a gyerek kiforgatja a szüleit.
2021. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!