Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

E-cigit rendelnék, de nem szeretnék felsülni. Van, aki tud valamit segíteni a vásárlással?

Szeretnék Aliexpress-ről egy 46$ értékű e-cigit venni, de nem tudom, hogy biztonságban ideér. Meg ha jól tudom, erre már 27% ÁFÁ-t is kéne fizetnem. A szállítás ingyenes. 2 opció van, hogy vagy Kínából, vagy az USÁ-ból hozzák, ez valamit változtathat? Köszönöm a válaszokat, előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: e-cigaretta, Aliexpress

ápr. 8. 22:43  Privát üzenet  

A válasz

Ragaszkodsz a netről való rendeléshez?

Mert ennyi pénzért már itthon is kapsz dohányboltban normálisat.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 9. 09:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, szeretnék. Egy trafikban vásárolt e cigirol váltok most.

# 2/2Időpont ápr. 9. 19:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amazon.comrol rendelnek 78 dolcsiert kell e ez utan meg adot fizetnem ha haza er? (Ajandekkent kertem elvileg nem lesz lathato az ára)
Rendelnék egy terméket PostaPont kiszállítással, de valamit nem értek. Hogy zajlik ez a dolog?
Úgy hallottam hogy ha külföldről rendelek 30 dollár körül akkor már vámot kell fizetnem. Ez hogy működik, mennyi az annyi? 37 dollárért rendelnék
Abból lehet bármi probléma ha ismerősök rajtam keresztül rendelnek ebay-ről?
Media Markt-ból rendelnék online de amikor fizetnék nem találom hogy hol lehet megadni a posta pont címet. Az "új szállítási cím" mezőbe kell megadnom a posta pont címét?
Van valakinek tapasztalata a jófogás.hu oldalról történő vásárlással kapcsolatos rendőrségi feljelentéssel?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!