Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az jónak számít ha 22 éves...

Az jónak számít ha 22 éves koromra van egy nem nagy de saját lakásom, egy autóm, jogsim, es pár millio férretett pénzem? (90%át en szereztem magamnak)

Figyelt kérdés
Ezt nem menőzésböl irom, mert egy ilyen oldalon minek nenőznék?
2019. ápr. 10. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, akkor itt a probléma, mert én nem veszek minden hónapban 30ezerert kabátot és 15 ezerért cipőt. Plusz én a párommal egyutt fizetem a nyaralás stb költségeket felesbe. De egyébként nem is ez volt a kérdés, nem is értem.mit lovagolt rajta. Attól, hogy ennyi a bruttó bérem, nem szimplán ennyit keresek, mert jár prémium is, plusz 13. Havi fizu is, úgyhogy nem 70ezret, hanem 100-at költők havonta, mégis 150.000-et rakok el havonta.
2019. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Ügyes vagy,szerintem nagyon szép teljesítmény!:)

Megkérdezhetem mivel foglalkozol?

2019. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Jónak számít persze, de vehetnél egy helyesírási kézikönyvet is abból a kamu pénzből :D

Amúgy nem tudom minek félretenni a pénzt, én mindenből cigarettát illetve whiskyt veszek . Semmi értelme semminek, úgyhogy ennyi .

2019. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Igen jó.

Örököltél? :D


Amúgy én 24 vagyok. Havi 150 et rakunk félre 4 éve mióta dolgozok a párommal. Eleinte alberletben voltunk.

Most 6,5 milliónk van. Egy kb 500ezer ftos autonk.

És volt pár rendkívüli kiadásunk közben azért. Nincs diplománk , középkategorias fizunk van , jól kell bánni a pénzel és kész. De azért manapság saját lakással rendelkezni elég nagy dolog. De nem mindegy hol.

Pl nógrád megyében kisebb falvakban bármikor veszek lakást kpre. De Pesten -Győrben , Debrecenben 20 körül.

Na ha ott vettél saját megtakarításból arra én is kíváncsi lennék mit csinálsz jobban mint mi. Mert mi rengeteget szenvedtünk azért hogy ennyit félretegyünk és rengeteget nélkülözünk .


Vahy otthon laktál a szüleidnél eddig akik zsebpénzel is tömtek?


Ahogy leírod elég túlzásnak tűnik azért kérdem.

2019. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyszerű, dolgoztam egy kis ideig külföldön is:)
2019. ápr. 25. 04:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!