Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogosan érintett érzékenyen...

Jogosan érintett érzékenyen ez a beszólás? 2. napja kattogok rajta

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam rendelni a H und M-ből és a Zarából, ugyanaz a cég végzi a kiszállítást. Most a Glamour-napokon eléggé bevásároltam, a héten szállították volna ki a csomagot. Elméletileg délután érkezett volna a futár (mindig ugyanaz a srác szokta hozni a csomagokat), úgy is szerveztem a napunkat, hogy ebéd után mentünk is haza a babával. 2 és 3 között volt várható, de már fél 1-kor csörgött a telefonom, a kiszállítós srác volt, hogy csomagot hozna, és a ház előtt áll már. Én közben a város másik végén egy étteremben, ebéd közepén... Mondtam neki, hogy még nem vagyok otthon, egy jó 15-20 percig tuti nem, de addig szállítsa ki a többi csomagot, max később visszakanyarodik, vagy átrakom a szállítási időpontot jövőhétre. Mondta erre, hogy inkább rendeljem meg újra. Elmagyaráztam neki, hogy kuponos rendelés, sokmindent vettem, szóval érezhető volt az a -20%. Ha meg újrarendelném, akkor ez az akció már nem élne, minden teljes áron jönne, ha van egyáltalán mindenből a méretünkben, stb. Erre a futár felcsattant, hogy miért nem lehet akkorra rendelni, amikor tudom, hogy otthon leszek, és hogyha nem rendelem meg megint, akkor nekik ezt tárolni kell a jövőhétig, és hogy sokkal egyszerűbb lenne visszaküldenie, mint ezt pakolgatni. Mondtam neki, hogy ő egy alkalmazott, tudtommal ez a munkája, és a kiszállítást 2-szer kell megpróbálnia, nem visszaküldetni velem a csomagot, mert ő nem akarja pakolgatni. Nem voltam trágár, sem lekezelő, egyszerűen tárgyilagos. Végül mondta, hogy akkor fél óra múlva visszamegy, ha már otthon leszek akkor. Jó, sikerült is, erre látja, hogy az autóban ott alszik a lányom, és megjegyezte nagy flegmán, hogy ilyen pici babával lehet inkább otthon kéne lennem, nem?! De mintha számon kért volna körülbelül, hirtelen köpni nyelni nem bírtam. Eddig nem volt ilyen, mindig közvetlen, kedves volt.


A férjem mondta, hogy tegyünk panaszt, ha ennyire zavar, de mire?! Hogy ejnye, nem volt velem kedves a futár?! Annyi biztos, hogy az itthoni címünkre nem kérek több csomagot, inkább a szüleimhez, vagy a férjem irodájába.

Nem tudom, mitől vagyok ennyire lelkis, mert mindig egy temperamentumos nő voltam, akit ha ért is valami negatív, tett rá magasról. De mégis ez a megjegyzés, mintha én nem tudnám, mi a jó a babának (2 hós kislány).


2019. ápr. 20. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Na és? Erre annyit kell mondani, hogy neked még nem egyszerűbb és kész. Egy eleve frusztrált hülyét nincs értelme tovább hergelni.
2019. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ezért nem szeretek semmit futárral hozatni, mert otthon kell dekkolni egész nap. Ettől függetlenül neked volt igazad, a kisbabás beszólása végképp kéretlen volt (ezt simán lehetett volna jelenteni a cégének, mondjuk én a helyszínen lecsesztem volna és ezzel le van rendezve a dolog.)
2019. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!