Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendeltem ebayról pár csomagot de az egyik eladó nem azt küldte amit rendeltem. Mi a teendő ilyenkor? Érdemes neki írni? Ha igen akkor kb mit?

Legyen szíves írni az aki már volt ilyen helyzetben és megoldódott a probléma:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: eBay, rendelés, csomag, Aliexpress

ápr. 30. 12:39  Privát üzenet  

A válasz

"de az egyik eladó nem azt küldte amit rendeltem. Mi a teendő ilyenkor? Érdemes neki írni? Ha igen akkor kb mit?"

Ha rendelsz egy árut és nem azt kapod, amit rendeltél, akkor MINDIG ELŐSZÖR AZ ELADÓNAK KELL JELEZNI (sokan ekkor már rögtön becsapást, átverést, stb. kiabálnak, feljelentéssel fenyegőznek - holott lehet, hogy egyszerűen CSAK TÉVEDETT AZ ELADÓ.

Szóval igen, érdemes írni és pont azt, amit itt írtál: nem azt kaptad, amit rendeltél - ennyi.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 30. 12:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Örököltem egy végrehajtói jelzáloggal terhelt lakást. A végrehajtás előtt hogyan tudom meghirdetni hogy eladó, mit a teendő ha megvennék?
Megrendeltem Aliexpressről egy cuccot, de az eladó írt, hogy elfogyott, a pénzemet viszont levonták. Mi a teendő?
Ebayről rendeltem egy 1600 Ft-os dolgot, az eladó bejelölte hogy feladta de nem kaptam meg. Mi a teendő? Már letelt a várakozási intervallum, meg kellett volna érkeznie mert...
Vettem egy robogót a tegnapi nap, kipróbáltam ott, minden jól működött. Hazahoztuk utánfutón, inditanánk be és nem indul. Mi a teendő, ilyenkor köteles visszavenni 3napig az eladó nem?
Ingatlan kérdés. Jogos a kérésem az eladó felé? Mi a teendő? Többi lent
Ebay-n licitáltam, de csak utána vettem észre, hogy Magyarországra nem postáz az eladó. Ilyenkor mi a teendő?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!