Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem ebayról pár csomagot...

Rendeltem ebayról pár csomagot de az egyik eladó nem azt küldte amit rendeltem. Mi a teendő ilyenkor? Érdemes neki írni? Ha igen akkor kb mit?

Figyelt kérdés
Legyen szíves írni az aki már volt ilyen helyzetben és megoldódott a probléma:)

2019. ápr. 30. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

"de az egyik eladó nem azt küldte amit rendeltem. Mi a teendő ilyenkor? Érdemes neki írni? Ha igen akkor kb mit?"


Ha rendelsz egy árut és nem azt kapod, amit rendeltél, akkor MINDIG ELŐSZÖR AZ ELADÓNAK KELL JELEZNI (sokan ekkor már rögtön becsapást, átverést, stb. kiabálnak, feljelentéssel fenyegőznek - holott lehet, hogy egyszerűen CSAK TÉVEDETT AZ ELADÓ.


Szóval igen, érdemes írni és pont azt, amit itt írtál: nem azt kaptad, amit rendeltél - ennyi.

2019. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!