Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gaz felhivni a masik ceget?

Gaz felhivni a masik ceget?

Figyelt kérdés

Tegnap irtam ala egy szerzodest es egy masik cegtol hivtak probanapra de azt mondtamcnem aktualisnmar pedig az szimpatikusabb volt csak oda meg nem tudom hogy mennyire fixen mehetten volna.

Viszont most itt az elso napon egyaltalan nem azt csinalom amit kene. Nem is tetszik. Az emberek se segitokeszek. A masik hely ebbol a szempontbol sokkal baratsagosabb csaladiasabb volt.

Gaz oket felhivni hogy ha lehetne elmennek probanapra?

De honnan tudhatnam hogy oda egyaltalan odavennenek e?

Elvileg tobb embert keresnek maguk melle. Es annal sokkal jobban orulnek de surgosen kellett munka ezert vallaltam el ezt.


2019. ápr. 30. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz.

De egy próbát megér, ha azt szeretnéd.


AMúgy nem is értem, ha onnan felhívtak, akkor miért nem a szarabbat mondtad vissza, és vállaltad el azt???

Így most lehet, hogy már nem fogsz kelleni, hogy egyik nap ezt mondod, másik nap azt. Megbízhatatlannak fogsz tűnni.

Amúgy meg próbáld meg!

2019. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"egy masik cegtol hivtak probanapra"


És erről a próbanapról beszéltetek részletesebben?

Mennyit kapnál a próbanapért?

Mégis hogy festene ez a próbanap: egyszerűsített foglalkoztatásban bejelentve?

Vagy esetleg ingyen dolgozva? Ugyanis néhányan már jókorát csalódtak, mert nem kapták meg a próbanap után a fizetséget, mondván ez "betanulás", "próbanap", stb.


Lehet, hogy most csak úgy érzed, hogy az a másik jobb, de egyáltalán nem biztos, hogy VALÓBAN jobb.


Nekem pl. van ismerősöm, aki fodrász, kezdőként hívták, gyere mellénk, adunk munkát is, aztán valahogy nem nagyon akartak azok a munkák jönni: fizette a székpénzt, de a vendégeket nem bízták rá, nagyon sok idő kellett, mire elkezdett nyereséges lenni.

Nem minden a látszat...

2019. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gáznak én szerintem nem gáz, de azt kötve hiszem hogy a "másik cégnél" még mindig a Te önéletrajzodat szorongatják sírva és várják, hogy hátha visszatelefonál:) Szerintem továbbléptek azóta, de egy próbát miért ne érne meg?
2019. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most ha jól értem, 1 napja dolgozol egy helyen, ahol aláírtál egy szerződést, közben azon gondolkodsz, hogy inkább a másik helyre kellene menni:


"Gaz oket felhivni hogy ha lehetne elmennek probanapra?"


Csak kérdezem, hogy LOGIKUSAN végiggondold a dolgokat, mert én erős kapkodást érzek a soraidból:

mégis hogy, mikor mennél oda próbanapra, ha egy aláírt szerződésű munkahelyen dolgozol?


Itt, ahol most vagy, nagy valószínűséggel próbaidős vagy, ami alatt MINDKÉT FÉL, AZONNALI HATÁLLYAL FELMONDHAT. Könnyen lehet, hogy elmész próbanapra, itt, ezen a helyen felmondasz, ott nem jön be az állás vagy nem fizetnek ki, stb. - aztán 2 szék közül a földre esel. Márpedig azt írod, nagyon kellett a munka.


Nem írsz amúgy semmit, mi lenne az egyik munka és mi a másik? Milyen végzettséged van, melyik illene hozzád jobban,mennyi a fizetés, milyen munkarend az egyik, milyen a másik, milyen messze vannak?


Ezek mind olyan szempontok, amiket figyelembe kell venni, mikor egy ember egy munkát elvállal.

2019. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahova alairtam a szerzodest az egy raktarban van, tolem 5 km-re de 1- 1es egy negyed ora az ut oda. 160ezer a fizetes ami 180ra megy fol probaido utan. A raktarban csomagolnom kell egesz nap allni. Teljesitmeny aranyosan kapom a fozetest ha kihozom a maxot 166ot fogok kapni. 8.30-17.00 vagy 11.30-20.00 van a munkaido. Azert irtam ezt ala mert ezek mondtak hogy matol dolgozhatok.

A masik az egy irodai munka csapatban kell dolgozni, allatbaratok, kozos programokat csinalnak. Ugyfeleket kell felhivni tesztekkel kapcsolatban. 170 a kezdo fizetes es 180 probaido utan. Ez egyseges. Mindenkinek ennyi. Fixen, nem teljesitmeny alapjan megy.

A probanap az ide olyan probanap lett volna hogy kb 4 orara beulok megnezni hogy tetszik e a munka. 9.00-18.00ig van munkaido de csak 8 orat kell dolgozni szoval vagy 9.00-17.00 vagy 10.00-18.00.


Ez a ceg nem mondta hogy mehetek csak hogy nezzem meg egy “probanap” alkalmaval hogy tetszik e. Es tegnap mikor mar alairtam a raktarba a szerzodest utana hivtak a masiktol hogy menjek a probanapra, amire azt mindtam hogx elfogadtak egy masik helyen a palyazatomat igy mar nem aktualis.

2019. ápr. 30. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rágod magad rajta hívd fel őket. Veszteni nem vesztesz semmit egy telefonnal.
2019. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!