Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayról rendeltem, majd...

Ebayról rendeltem, majd kaptam egy ilyen emailt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja rendeltem 15 ezer forint értékben, megkellett volna érkeznie 2 hete kb. Most kaptam egy ilyen emailt:

"The carrier designated by the Global Shipping Program to deliver your order of eBay item *termék neve* is having trouble delivering your order. This was likely caused by an incorrect, incomplete or unrecognized address and/ or phone number. The delivery address you provided is *címem* and the phone number is *számom*. Please click on the link below to update or confirm your address and/or phone number with Pitney Bowes and request redelivery.

Verify delivery address

Please note any change to your delivery address you provide is for redelivery of this order only and will not be stored in your eBay profile. The carrier will not attempt redelivery if the address you provide is in a different country, a P.O. Box or a Packstation. The carrier will hold your item for 14 days while it waits for you to provide an updated address and/ or phone number(1). Please note that in some cases the carrier may not be able to redeliver your order(2). You may qualify for a refund under the eBay Money Back Guarantee. Reshipment takes 21 to 30 days. Unfortunately, redelivery requests, shipping updates, and tracking information, will not be available in My eBay.


Ez mit jelent pontosan? 14 napig hol őrzik meg? Érte tudok most bárhova menni, vagy mit tegyek? 1 hét múlva lesz a születésnap amire adnám, nagyon S.o.S. lenne :(


2019. máj. 2. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól értelmezem itt arról van szó, hogy a kiválasztott fuvarozó problémába ütközött, mert az általad megadott cím vagy telefonszám helytelen, hiányos vagy nem felismerhető a számára. Arra kérnek hogy kattints a levélben lévő linkre és javítsd vagy erősítsd meg az adatokat és kérd az újraküldést.

14 napig a fuvarozó saját raktárában tárolja az árut, amit akkor kísérel meg újra kiszállítani ha a fentiek valamelyikét megcsinálod. Arról írnak még, hogy vedd figyelembe, hogy a fuvarozó bizonyos esetekben nem tudja újraküldeni a csomagot. Illetve jogosult vagy pénzvisszafizetési garanciára. Meg, hogy az újraküldés 21-30 napig is eltarthat.


Amire én gondolok pl. hogy a telszámodat 06-tal kezdted azt mondjuk írd át +36-ra vagy a címedben van olyan valami amit nem tud értelmezni a fuvarozó. Pl. Magyarország helyett írj Hungary-t meg ilyenek.

2019. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Global Shipping Program nem is biztos, hogy érvényes Magyarországon, de amúgy:

- Telefonszámot csak nemzetközi (+36) formátumban

- Címben az ország Hungary és nem Magyarország

- Címben State vagy County mezőbe írd be nyugodtan a megye nevét

- Címet ékezetek nélkül, irányítószámot H-1234 formátumban

2019. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!