Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fáma futár vélemények? Ilyenko...

Fáma futár vélemények? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Én ma kaptam egy emailt és egy sms-t hogy ma kapom meg a csomagot

Erre b..zta hozni a futár a csomagom.

Valakinek volt ilyen problémája?

Ilyenkor mi van?

Holnap megkapom?

Illetve nektek mi a véleményetek a Fáma futárról?


2019. máj. 14. 20:43
1 2
 11/15 Germann Jörg válasza:
Hulladék banda. Csak 7 napja várom,és nézem a csomagkövetéssel,mit is művelnek. Hiba,központba visszaérkezett,kiszállítás alatt,nincs kiszállítva,központba visszaérkezett,depóba kiszállítva,kiszállítás alatt... Ja bocs hülye hogy nem szóltunk,hiába vártál 4ig,jól b.eszoptad
2023. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A minap találkoztam velük először. Az emagon keresztül rendeltem egy partnercégüktől 3 terméket július 3.-án. Mivel az oldal engedte, easybox csomagautomatába kértem. Aztán 4.-én este felé kaptam egy smst, hogy az adott partnercégtől átvette a csomagot a fáma futárszolgálat. Màr ez gyanús volt, mert nem a szokásos sameday volt, ami az emagos rendeléseimet szokta szállítani, hanem ez a bizonyos fáma futár. Másnap. 5.-én reggel 8 előtt kaptam egy smst hogy aznap kiszállítják a csomagot.

Fogalmam sem volt csomagszámról se arról hogy akkor hova fogják hozni a cuccot. Aztán késő délután negyed 5 kor hív a futár, hogy itt van és hozta a csomagot. - mondom konkrétan hova tetszett hozni? Mert én automatába rendeltem. Azt mondja házhoz, itt van az utcánkban a ház mellett. Ok, mondom fél perc és kint vagyok. És tényleg itt volt. 😂

A számlázási címre küldte a cég a csomagot, mindenféle konkrét előzetes tajékoztatás nélkül. Ez azért elég meredek. Persze a futárcég erről nem tehet.

Ha nem lennék itthon betegen jó egy hete, érdekes lett volna a dolog, hogy hogyan veszem át.

Amúgy cuki idősebb kedves bácsi volt a futár, lehetett kártyával fizetni, szóval erre nem panaszkodom. Minden oké volt a futárral.

Itt konkrétan az emag és a partnercég is hibázott.

2023. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

A létező legrosszabb futárszolgálat! Értesítést nem küldenek a kézbesítés napján, hogy csomagom fog érkezni. Mikor visszahívtam a futárt és kértem az újabb kézbesítést, a válasza az volt, hogy ő már visszaküldte a csomagot. Közöltem vele az általános szerződésben foglaltakat, miszerint kötelessége a csomag másodszor díjmentes kézbesítési kísérlete, ekkor csak próbált kifogásokat keresni. Az ügyfélszolgálatot többször hívtam, csak ígéreteket kaptam, hogy a csomagot visszafordítják, persze semmi változás nem történt...

Legközelebbi vásárlások során, ha meglátom, hogy ezzel a céggel szerződnek kiszállítást illetően, vagy más futárszolgálatot választok, vagy pedig inkább máshonnan rendelek, ahol a Fáma Futár név egyáltalán nem szerepel....

dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

2024-ben is a legalja!!!

KERÜLJÉTEK!

márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hellmano válasza:
Nem tudom én is rendeltem valamit és ezt írtűk, hogy a Fáma Futár fogja hozni a cuccot. Mivel régóta rendelek online, de még soha nem találkoztam ezzel a céggel rákerestem. Láttam szinte mindenhol csak negatív hozzászólások vannak mondom f@sza... erre megrendeltem, este már jött az értesítés, hogy központi raktár, másnap reggel, hogy a futárnál van. Telóra, email címre is jött értesítés, hívott a futár és már másnap korán nálam is volt a cucc. Szóval nekem semmi negatív tapasztalatom nem volt velük.
márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!