Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt csinálni...

Hogyan tudnék pénzt csinálni 20 éves lányként?

Figyelt kérdés
Jelenleg érettségi utáni képzést tanulok (technikum). Nem szülőkkel élek, anyu ad 20 ezret, de az megy rezsire. Ezen kívül családi pótlékot kapok, illetve ösztöndíjat az 17.000 Ft/hó. Sajnos dolgozni nem nagyon tudok elmenni,mert reggel 6:30-15:45-re érek haza mindennap. Mit javasoltok nekem?
2019. máj. 15. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
És mi tart vissza attól, hogy délután dolgozz pár napot vagy hétvégén?
2019. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán van a környéken olyan hely ahol belemennek ebbe a délutáni pár órába.
2019. máj. 15. 09:05
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Simán tudnál akár hétköznap 4 órát vagy hétvégén 8 órát dolgozni.

És bocs, de a pénzt nem "csinálni" szokták, hanem megdolgozni érte.

Ha van felsőfokú nyelvvizsgád valamiből, akkor esetleg korrepetálhatsz kezdő nyelvtanulókat.

2019. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Tehát munka nincs (vagy nem is nagyon kerestél), a testedet feltételezem nem akarod árulni, gyakorlatilag nem értesz még semmihez, ami akár önállóan otthonról végezhető lenne. Szerinted milyen lehetőségeid vannak akkor? Leginkább semmi. Nem értem, hogy akkor mit vársz? Nincsen "tuti". Vagy értesz valamihez és csinálod magadtól vagy elmész dolgozni.
2019. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Korrepetálás, egyébként sok helyen tudnak foglalkoztatni négy órában (ha nem akarsz keresni, akkor bemész egy diákszövetkezethez), illetve ha jól nézel ki, akkor nem is mondom mivel tudnál jól keresni, abban a négy órában :)
2019. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni munka? Például Call Centerben operátor lehetsz otthonról is, ha elég csend van. Bár az időpont láttán a jobban jövedelmező kimenő hívás kiesik, bejövő ügyfélszolgálatos viszont lehetsz, sok helyen 0-24 az üzemidő, így simán találnak neked alkalmas 8 órát.
2019. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tegnap 4 céget felhívtam és egyikse fogad jelenleg diákokat.

Nem tudom miért kell egyből ráfogni az emberre, hogy "nem akar dolgozni" :D

Meg honnan veszed, hogy semmihez nem értek? :D

2019. máj. 15. 09:14
 8/13 A kérdező kommentje:
5-6-os köszönöm a válaszokat holnap bemegyek egy szövetkezethez, hátha...
2019. máj. 15. 09:16
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Pampoghatsz tízeske, de nem egy ismerősöm dolgozik részmunkaidős állásban. Tény, hogy Tescoban meg ilyen helyeken, de akinek pénz kell, az nem pofázik, hanem megemeli a valagát és elmegy dolgozni. Sehol nem írtam, hogy ő adja meg a beosztást, csak hogy részmunkaidőben bőven tudna menni dolgozni. Ennyit arról, hogy ki a funkcionális analfabéta...

Ha meg nincs munka, sem vállalkozni nem tud (mert semmi olyanhoz nem ért, amit magától tud csinálni), akkor nincs más lehetőség. Ezt kéne felfogni ésszel.

2019. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy suli után járok vezetni is heti 2x 2 órát :)
2019. máj. 15. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!