Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok egy fekvőtámaszt se...

Nem tudok egy fekvőtámaszt se csinálni! Ez ciki lányként? Hogyan erősödhetnék meg rá?

Figyelt kérdés
Amikor próbálok "lemenni", akkor összeesek.

2016. febr. 25. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Térdelő fekvőt kell csinálni. Nem sok lánynak megy a fekvő, szóval nem ciki.
2016. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az megy, de sztem rosszul csinálom.
2016. febr. 25. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem gaz, igen, de ne keseredj el, nekem sem ment anno. :)

Probalkozhatsz "noi" fekvovel is, ahol a terded leteszed, de tapasztalatbol mondom, h onnan nehez valtani a normalra, mert hirtelen tul nagy a terheles.

Szoval amit ajanlok, hogy lepcson csinald es fokozatosan (heteken at) egyre alacsonyabban levo lepcsofokon vegezd a gyakorlatot. Igy fokozatos a terheles.

Menni fog, nekem is sikerult! :)

2016. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a női fekvő térdelve menne, akkor legalább egyet meg kéne tudni csinálni rendes fekvőből. Engedd le magad, hogy az orrod érintse a földet, a könyököd ne tárd szét, hanem test mellett legyen zártan, a kezeid vállszélességben legyenek. Ebből kéne 20-30. Keress rá a Fegyencedzésre. Le van benne vezetve.
2016. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lépcsőn nem tudom csinálni, mert panelban lakom.

A fegyencedzésben a fekvőtámaszt már elkezdtem.

Azért remélem majd összejön

2016. febr. 25. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:

panelban pedig sok lépcső van:DD

amúgy nem gáz, sokan nem tudnak csinálni.

nőiből ha már megy rendesen, akkor mennie kell legalább 1-2 férfinek is. tapasztalat. én se tudtam fekvőtámaszt csinálni. aztán elkezdtem a nőit. az is nehezen ment, de idővel belejöttem.utána meg átálltam a férfira. abból értelemszerűen kevesebb megy, de lehet fejleszteni. ja és ne csak fekvőzz:D ha csinálsz felsőtestet erősítő gyakorlatokat+hasizom gyakorlatokat, jobban fog menni.

2016. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah, hat panelban van lepcso dogivel :D

Amugy 6-os jol mondja, rengeteg mulik az edzett torzsizomzaton, csinalj melle planket, hasizmot, hiperhajlitast.

2016. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó, de most ki az, aki elkezd fekvőzni a lépcsőházban? Pláne, hogy én a földszinten lakom és külön van választva az emeletekkel. Am még nagyon nem is csináltam semmit, csak arra jutottam, hogy nem ártana egy kis erősítés, így ma elkezdtem a fegyencedzésben a fekvőt, és aztán megnéztem tudom-e a rendeset, de hát nem ment.

Persze nem csak fekvőket fogok csinálni, ez csak amolyan próba volt.

2016. febr. 25. 20:48
 9/9 A kérdező kommentje:
az emeletektől*
2016. febr. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!