Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Van rá mód hogy külföldi tanulmányaimat a magyar állam pénzügyileg támogassa?

Külföldön élek, jelenleg cserediákként de jövőre ideköltözöm szóval akkor már normál diákként. Azt tudom hogy Németországban van ez támogatás amikor külföldön tanuló nemet diákoknak fizetnek egy bizonyos összeget és arra vagyok kiváncsi hogy van-e hasonló lehetőség Magyarországról is.

Előre is köszönöm a választ.

Keress kérdéseket hasonló témákban: támogatás, külföld, pénz

máj. 22. 13:07  Privát üzenet  

A válaszok
Hala istennek nincs

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 22. 13:10 Privát üzenet
Még az Orbán Viktor külföldi tanulmányait is Soros György támogatta, nem a magyar állam! (Pedig Ő nem senki!)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 22. 14:10 Privát üzenet
Nincs, a magyar állam nem Soros György. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 22. 14:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sportfogadás Mik a vélemények a magyar Nyerő Tippek Profiktól illetve a külföldi TennisExpert tippadókról?
Az instagram tele van XY_FX (forex) traderekkel. Ők valós traderek, vagy ez is olyan influencerkedés, hogy több embert huzzanak bele a tőzsdébe, illetve oktatásaikba?
Külföldről hazatérőktől:A külföldi munkát nem veszik figyelembe a Csed, Gyed. Stb kiszámításánál? Úgy olvastam, hogy a magyar minimálbért veszik figyelembe.2 éve Németben...
A külföldi munkáltatóknak miért éri meg magyar dolgozókat foglalkoztatni?
Magyar (telekom) 30as telefon hívása németországban. Mennyi a percdíja?
Ha én egy külföldi alkalmazásra előfizetek, akkor azt miképp és hogyan tegyem?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!