Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Öcsém meg engedheti ezt magának?

Öcsém meg engedheti ezt magának?

Figyelt kérdés
Nos arról lenne szó , hogy a lassan 16 éves kis öcsém szeretne el menni valami melóra! Azonban ő csak Julius legvégétől akarná el kezdeni. Vagy azt mondta ha úgy van akkor Augusztus 10-ke után kezdené. Amit mondjuk meg is értek mert ő még ha tőltse a nyár nagy részét bulizással. Bár nem értem , hogy ő ezt , hogy tervezi :D! Én 18 éves vagyok és kb junius 20 után kezdek egy munkába. Nem tudom , hogy az lehetséges e egy ilyen városban amit ő tervez?! Tiszafüreden lakunk, és itt tervezte meg ezt a dolgot?!

2019. jún. 2. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és valami viszonylag egyszerű, nappali műszakos munkát szeretne!
2019. jún. 2. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Diákszövetkezetnél dolgozik ismerősöm, kb a nyári munkák 80%a már fel van töltve. Kb ápr végén-május elején kell jelentkezni.
2019. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy augusztusra (egy egész hónapra, de nem úgy, hogy 10-étől, mert akkor már senki nem fog foglalkozni vele) találhat munkát, 2 okból:

1. - jó néhány diák inkább júni-júliusban dolgozik és augusztusban elkölti, nyaralás, stb.

2.- vannak, akik elkezdik a munkát, de rájönnek, hogy nem jó a hely, felmondanak, stb és így még augusztusban beeshet egy-egy munka - de ez már nem 100 %...

2019. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
diákszövetkezeteket kell nézni, regisztrálni az összes helyre és nézni hátha akad valamelyiknél valami jó
2019. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na és az garantált , hogy egy ilyen kőrnyéken tényleg talál, valami munkát augusztusra. Még ha rosszabb munkahelyet is de nem a legroszabb féléket?!
2019. jún. 7. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Idegenforgalomban, vendéglátásnál (pl. cukrászda, fagyikimérés, stb) simán előfordulhat - szezonális munkák, jellemzően arra nem vesznek fel hosszú távra embert.
2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Garantálni senki sem tudja ezt, de nem is értem, miért izgat ez ennyire Téged, hogy az öcséd garantáltan talál-e MAJD munkát?
2019. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamit talál
2019. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!