Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pizzafutár munka autó kímélése?

Pizzafutár munka autó kímélése?

Figyelt kérdés
A kérdés a következő lenne, adott 2kulcs az autóhoz, mivel dízel így gondoltam arra hogy amig felszaladok egy adott címre addig az autóban hagyom járó motorral az egyik kulcsot, kívülről pedig zárok másikkal. Önindító érdekében vagy bármi más élettartama szempontjából lenne ennek értelme?

2019. jún. 25. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagyon jó megoldás



magyaros pizzát kérek, de csak holnap 18 után, mert akkor ér rá a cimborám, akinek nincs kocsira pénze, de van egy téglája.

2019. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted??? Gondolkodj már minimum szintig.
2019. jún. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elloojak
2019. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom mégegyszer, 2kulcsal mennék. 1el bezárom kívülről viszont a motor nincs leállítgatva napi 25-30x. Tud addig menni például a klíma is nem kell azt sem ki/be állandóan, csak nem tudom megérheti e ez így
2019. jún. 26. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:

leírom még egyszer:

igen, nagyon jó megoldás!

Magyaros pizzát kérek, de csak holnap 18 után, mert akkor ér rá a cimborám, akinek nincs kocsira pénze, de van egy téglája.

2019. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
43%
Szia. Én dízel 3-as golffal futárkodtam szombathelyen 3,5 hónapig, ami kopik az minden szétment az önindítót,szervószivattyút, futómű alkatrészeket beleértve.. Nem ajánlom a saját autóval való futárkodást semmiféle képpen sem.. Nekem nem volt más választásom azért csináltam ennyi ideig,tanulópénznek jó volt, csak utána lehetett rendberakni az egész autót.
2019. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
43%
Egyébként volt hogy lent hagytam járó motorral mikor a 10.-re kellett felmenni és nem vitte el senki..
2019. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem véletlen, hogy pizzafutárok robogóval járnak vagy a legalja ütöttkopott autóval. Azt nem kell sajnálni a napi ezer leállítás miatt.
2019. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!