Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért vannak az emberek...

Miért vannak az emberek annyira beizgulva az internetes rendelés/vásárlásra mikor csak az átverés megy?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Maradjunk annyiban, hogy téged átvertek. Akik be vannak izgulva, azokat valószínűleg nem szokták.
2019. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
engem még nem vertek át mert nem szoktam interneten vásárolni
2019. júl. 3. 20:37
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Több ismerősöm évek óta használnak egy magyar aukciós oldalt (a v betűset, de nem reklámozok). Eddig egyikük se panaszkodott, pedig faternek a fél háztartása (főleg elektronikai cikkek) onnan vannak és nincs gond velük. Szóóóval... maradjunk annyiban, hogy csak téged vertek át. A noname oldalakat érdemes kerülni.
2019. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es vaterával az a baj hogy 4% a felár díja+futár, sokkal olcsóbb a boltban megvenni.
2019. júl. 3. 20:40
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Milyen évet írunk? 2008? Az internetes vásárlás teljesen mindennapi dolog, nem vernek át, vagy ha igen megy egy panasz az oldal üzemeltetőjének és jön vissza a pénz, egyszerűen csak nem kell akárhonnan rendelni, biztonságos helyekről érdemes. De most így te mint külső szemlélő elítéled az így fun :D Te dolgod,d e a helyzet az, hogy az online vásárlás kényelmes és olcsó, és ha nem vagy komplett hülye nem vernek át.
2019. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Főleg olyat, amit már nem kapni, vagy használtan veszed.

De látom, te a szemellenzős kategória vagy, úgyhogy én nem foglak meggyőzni. Csak haladok szép csendben a korral.

2019. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
#20.40 Ebben mondjuk igazad van. Én például a kínai cuccokért ki szoktam menni Pekingbe, mert akkor nincs szállítási költség.
2019. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Normális oldalról kell rendelni és akkor nem lesz semmiféle átverés.

Egyébként meg gondolod, hogy ennyire dübörögne a biznisz, ha folyamatosan emberek százmillióit húznák le? Gondolod, hogy ennek nem lett volna már semmilyen következménye?

Ne nézz már ennyire ostobának mindenkit, aki a neten vásárol.

2019. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Igazából ha nem vagy ostoba barom akkor nem vernek át mert tudod honnan kell rendelni, illetve hogy mi az amit jobban megéri online megvásárolni. Na, te nem tartozol ebbe a kategóriába.
2019. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
33%

Mi már rendeltünk jó pár dolgot az internetről, köztük elektronikai cikkeket, pl. tévét, telefont, háztartási gépeket, stb...És még sosem vertek át minket :s

Egyedül amikor a wish-ről rendelgettem pár dolgot, akkor tapasztaltam, hogy nem egészen annyiba kerül az áru, mint amennyit az oldalon írnak, mert még a termék árán és a szállításon felül fizetni kellett valami vámot vagy ilyesmit is, és így tényleg annyiba kerültek, mintha itthon vettem volna meg őket valamelyik boltban, ha nem többe valamivel..De amúgy ezt leszámítva nincs egy online áruházzal se rossz tapasztalatom.

Amúgy hány éves vagy? Mert ha 65-ön felül, akkor még megérteném ezt a modernizáció-ellenességet. Meg amúgy jah, lehet, van, hogy olcsóbb bemenni a boltba és ott megvenni a terméket, csak ha nekem pl. nincs kocsim, a buszon meg nem akarom ott cipelni a kezemben az esetlegesen dög nehéz terméket, meg izgulni, hogy el ne ejtsem, akkor igazán nem sajnálom azt a plusz pár száz ft-ot a futárra, aki elhozza a küszöbömig és csak onnan kell elcipelnem mondjuk a konyháig..

2019. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!