Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel tudna feljelenteni a...

Mivel tudna feljelenteni a rendőrségen?

Figyelt kérdés

A minap eladtam egy polot 4500 Ft-ert az egyik faceboook csoportba amikor a csaj átvette azt mondta hogy tele van folttal ( hozza tennem hogy kimostam és átnéztem mielőtt feladtam )

És a rendőrséggel fenyeget :) ha nem utálom vissza pénzt



2019. júl. 9. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ha csak nem tudja bizonyítani hogy a pólót már úgy kapta meg. De ha nem úgy kapta meg, akkor nyilván nem fogja tudni.
2019. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem rendőrségi ügy, ha ilyennel odamegy körberöhögik.
2019. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most jelenleg azzal fenyeget hogy vannak rendőr ismerősei
2019. júl. 9. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Be ne dőlj neki. Használt ruhát vett, úgyse tud semmit bizonyítani. Az ilyennel nem foglalkoznak a rendőrségen, van komolyabb dolguk is. Szóval, ha ezzel fenyegetőzik, csak mondd, hogy nyugodtan... 😊 Amúgy hiába küldenéd vissza a pénzt, a póló nem jönne vissza. Fenyegetőzzön csak nyugodtan, hiszen nincsen mitől félned.
2019. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér az ismerőseivel, azok sem állnak a törvény felett. Ő vádol neki kell bizonyítani. Tudja bármivel bizonyítani hogy a ruha már akkor is olyan volt amikor megkapta? vagy hogy te úgy adtad fel? nem. akkor erről ennyit.
2019. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h kuldje vissza es visszautalod a penzt. Altalaban itt elhal a dolog :)
2019. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként ez tipikusan a cigá... szokták így csinálni. megvesznek valamit, aztán elkezdenek balhézni hogy valami baj van a termékkel, add vissza a pénzt, de a terméket nem akarják vissza küldeni.
2019. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megírod neki, hogy te tisztán adtad fel, nem fogja tudni bizonyítani, egyrészt, főleg mert hazudik, másrészt menjen nyugodtan a rendőrségre, hogy koszos pólót kapott, jól kiröhögik, aztán letiltod a francba, hogy az anyjával szórakozzon.
2019. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!