Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jóformán csak utazásra érdemes...

Jóformán csak utazásra érdemes konoly pénzeket költeni?

Figyelt kérdés

Sokan az összes pénzüket elköltik ingatlanra, autóra. Nem ritka hogy hitelt is felvesznek hogy villantsanak egy komolyabb kocsival. Ennek mi értelme? Aztán max a Balatont látják életükbe.


Még azt megértem hogy jobb egy saját lakás, de az autó csak viszi a pénzt, ha meg nagyon kell lehet bérelni vagy taxi.



2019. júl. 17. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
....és te milyen jogon szólsz bele, hogy ki mire költi a pénzét? :O
2019. júl. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Kell egy biztos pont, ahonnan elutazol és ahova visszatérsz.

MamaHotelben laksz, ahova visszatérve örülnek a pici gyereknek, hogy újra itthon?

Utazáshoz, utazgatáshoz pénz is kell ám! Milyen kövér a PapaBankod? - mert vagy utazgatsz, vagy pedig (munkával!) keresed a rávalót.

Biztosan nem te vagy, aki milliárd fölött nyert a Lottón, mert akkor már elutaztál volna.

2019. júl. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felolem galamb urulekwt is vehetsz belelo, pont nem erdekel ki mirw költ
2019. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pupusz ***** válasza:
Drága autó akkor (sem) ésszerű, ha meg van már az ingatlan és futja utazásra is, tartalékképzésre is, vagy egy következő ingatlanra. Nem ésszerű, inkább irracionális döntés egy drága kocsi, vágy, érzelem alapú. Szinte mindenkinek vannak irracionális, érzelem alapú döntései. Kinek az autó, kinek egy új telefon, kinek utazás, ruha, cipő, tv stb. Az elég ciki, ha valakinek csak egy jobb kocsija van és mellette nincs egy ruppója sem. De ez az ő dolga, legfeljebb meg lehet róla az ember véleménye. Családosként fontos az infrastruktúra, ház, berendezés, medence, az utazás, a családi kocsi, ha futja emellett, akkor jöhet apának a luxus verda. A legvégén. De akkor viszont miért is ne?
2019. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pl rühellek utazni. Minek? Minden hely, ahová el lehet menni, zsúfolásig van emberrel. Ha véletlenül sok embert akarok látni, elmegyek valamelyik multiba vasárnap délután. De én jobban szeretem az erdő, vagy í vízpart csendjét, magányát. Ahhoz pedig szükségtelen a világ másik végére utaznom. (Ez persze nem az jelenti, hogy autóra költöm a pénzemet.)
2019. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!