Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elbuktam az összes pénzemet...

Elbuktam az összes pénzemet szerencsejátékon, más is járt így?

Figyelt kérdés

az elmúlt pár hónap alatt közel egy millió forintot vesztettem...

eleinte szinte mindig nyertem (2x nyertem meg mini jackpotot) és újra vissza raktam a pénzt online kaszinóba mert még többet akartam ...

körülbelül 0ról indultam szegény voltam az is vagyok , pár 10 ezerből sikerült összeszednem ezeket a nagy összegeket, ezzel a pénzzel, ha meglenne több álmomat tudnám valóra váltani.... Tegnap volt a legnagyobb bukásom rouletten, 480 ezer ft...

Mindez azért mert mohó vagyok , gazdag akartam lenni de csak ugyanoda jutottam ahonnan elindultam... Sosem tanulok a hibáimból... Tisztára ki vagyok készülve most,ugyanis ott tartok megint hogy kajára alig futja, szar a melóm, nincsenek életcéljaim ,barátnőm sincs évek óta, egy roncs az életem ,fogalmam sincs mihez kezdjek...

Valaki hasonló cipőben?


2019. júl. 17. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit szoktam megjátszani, amennyinek az elvesztése nem vág agyon.
2019. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mindez azért mert mohó vagyok , gazdag akartam lenni"


Erről szól a szerencsejáték, ezt lovagolják meg a kaszinók, a lottózók, a tippmix, stb.

2019. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Valaki hasonló cipőben?"


Minden szerencsejáték-függő így jár/járt, tehát igen, sokan vagytok.


A kérdés, hogy tudsz-e tanulni belőle és abbahagyod (nem, nem nagyon van esély "visszanyerni") vagy folytatod tovább és még többet veszítesz.

Ha újra játszanál akkor kérj segítséget, mert szerencsejátékban hosszú távon mindig a bank nyer.

2019. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én online pókerbe 30 ezret fektettem bele, aztán több heti játékok után kisebb összegekből másfél millió forintot bekaszáltam. Aztán jóval nagyobb tétekben igaz buktam, de nyertem is ezt az összeget sikerült majdnem megdupláznom. Aztán annyira belemerültem hogy mindenféle játékba beneveztem ész nélkül játszottam és el is buktam az egészet, annyi különbséggel hogy az ebbe fektetett 30 ezer forintomból 5 ezer forintom maradt. Azt utoljára befektettem és lett belőle 30 ezer forint, akkor azt kivettem, és le is álltam ezzel. Gyakorlatilag másfél millió forintot szedtem össze és 1 évig nálam is volt ez, csak nem nyúltam hozzá, mert gondoltam majd jó lesz ha lakás felújításba kezdünk akkor ha valamivel elcsúszunk ez pluszba jó lesz. Na igen ezt el is játszottam, lényegében amit befektettem az megmaradt így nullára kijöttem. Gyakorlatilag meg is tanultam egy életre hogy ez hatalmas függőséget okoz és hatalmas anyagi kárt is, és én még örüljek hogy 0 ra jöttem ki, nem lett mínuszom, nem befolyásolta a megélhetésemet, a lakásfelújítási projectünk sem volt emiatt veszélyben mert időben leálltam és nem nyúltam a megtakarításunkhoz meg a fizetésemhez, hanem örüljek hogy az a 30 ezer forint amit régebben pluszba kaptam amolyan hálából az még megmaradt és bár sok lett belőle, és én hülye nem hogyakkor álltam volna le hanem elpancsoltam. Hatalmas tanuló pénzem volt ami talált pénznek is minősül, találtam is pénzt, de el is hagytam, szóval hatalmas bukta volt és több mint 1 évem pocskoltam el ilyen hülyeségre.
2019. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ugyanez volt velem évekkel ezelött.Csak nálam egy kicsit màs sztoriban.Csóró egyetemista voltam, majd megismerkedtem a pókerral, magàval a pókerral nem volt gond, 25$ befizetés után egy kis szerencsével már kB egy hét alatt pár tournamentben sikerült 140et csinálnom.El se tudom mondani mennyire örültem hogy ilyen egyszeruen szereztem pénzt és azthittem ez így is fog menni.Ment is, el Kell mondanom volt játéktudàsom a kezdés elött kB egy évig tanultam higgadt voltam gondoltam én nem leszek olyan hogy elbukok mindent vagy kapzsi leszek.Nagy fracokat.Este volt szokásos napi cash gamet toltam úgy 160 dolláron voltam és egy Nagy balszerencse hatására elbuktam 20$-t.Ideges lettem és már elötte is játszottam kis tétekben, most is megtettem, elkezdtem blackjackezni.Elöször 10$-t raktam fel majd buktam,majd mondom felrakok 20-at, mi lett azt is buktam.Majd mérgemben ezt folytattam míg mindent elbuktam és hàt nullàn voltam.Már teljesen ideg voltam, beutaltam még 50$ és mondtam mostmár nyernem Kell, hát szerintem mindenki sejti mi lett a forgatókönyv.Nem is feltétlen a pénz miatt voltam ideges hanem amiatt hogy egy ilyen kis hiba miatt mindent elvesztettem.Ez volt a hobbim de màr nem volt ingerem játszani.

Sose szerencsejátékozzatok, legalább ne kaszinójátékokat mert teljesen beszippant.Persze azután nehéz volt de túltettem magam rajta de talán ha pénzt nem is nyertem, tapasztalattal gazdagodtam hogy a kapzsiság mihez vezet

2020. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Miujság veletek azóta, kik válaszoltatok ehez a kérdéshez és kérdező veled?
2023. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ezek utan is nyertem par milliot amit szinten elb@sztam es azota is ki vagyok egve az elettol es egy csod az eletem, annyi kulonbseggel, hogy mar nem a szerencsejatek miatt :”D (2 eve abbahagytam) ja es ugyanugy csoro vagyok
ápr. 16. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!