Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nyernél a...

Bogii bogso kérdése:

Mit tennél, ha nyernél a lottón? az emberek 90%a rossz dologra költené, elszórná, elutazná stb

Figyelt kérdés

én a ,,párommal,,.. TANYÁRA. költöznék .

föld, állatok ( csirke,kecske birka , ló .marha, stb. és ezeknek terményt. kutyák , cicák hobbi állatok is . esetleg mentenénk is . vagy akár állat menhelyet. bár ez attól függ mennyit nyernénk. . ha csak pl 3 milla. már 1.200.000.ért is lehet kapni oylan szép tanyát.es a többiért állatokat, meg nekik terményt. stb. ha több akkor gyerekvállalás. és persze hogy . jobb ,,egy gyereknek,, .... inkább így írom.. a GYerekeknek . a friss levegőn. házi húst enni, egészséges otthon termett zöldségeket, házi baracklekvárt.szaladgálni, játszani. meg tanulhat feljni is hobbibol , lovagolni stb. és a többi tanyasi gyerekekkel játszani. és késöbb velük ... stb stb ... nos ..és ti?



2019. júl. 22. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jaj, lányom, lottónyeremènyből akarsz mevenni egy 1,2 milliós tanyát meg 10 állatot ès azt hiszed valaki fèltèkeny rád :) Persze èn is nyomi vagyok, mert 32 èvesen egy valószínűleg 10-12 èves kèrdèsère írogatok. Jó, èn nyomibb vagyok :D
2019. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, amiért most küzdök: ingatlanokat vennék, befektetnék, hogy örökre búcsút mondjak a mókuskeréknek.

Aztán elválna, hogy mihez kezdenék, de biztosan nem henyélnék egész nap, az nekem sosem ment.

2019. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De ha erre vágysz akkor valositsd meg! Vegyél tanyát, állatokat stb. Ezek nem olyan elérhetetlen célok amihez lottó nyeremény kell egy átlagembernek.
2019. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként csak azért baszta ki nálam a kérdés a biztosítékot, mert az elejétől fogva látszik hogy a kérdező nem arra kíváncsi amit kérdezett. Csak ki akarta nyilatkozni nekünk az idealista kis álomvilágát, és önigazolást várt hozzá.


Egyébként kérdező 3 milliót simán össze lehet spórolni, vagy kölcsönt felvenni, és abból amiket leírtál megvalósítani mindent. De ahogy írtam, ennyiből max lepukkant tanyát lehet venni.


Feltételezem azért nincs így valós fogalmad a pénzről meg hasonló, mert még igen csak iskolás korban vagy.

2019. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ment a pacsi
2019. júl. 23. 00:11
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdező már fogadásokat kötünk rá, hogy hány éves vagy, elég nagy a tét!

Lennél olyan kedves és elárulnád???


Ha én nyerek, akkor a tied a tanya!

2019. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Természetesen utaznék. Egy nyeremény után 5-6 évig biztos. Nem pénzszórós luxusutak, hanem igazi szabadság. Amikor oda mész, ahova akarsz.


Tanyát egész biztosan nem akarnék, milliószor jobban szeretem a városi pezsgést, gyereket nem akarok, minőségi élelmiszerre így is futja. Bármikor vehetnék egy ilyen jellegű tanyát 30 éves korom előtt összegründoltam huszonpár millió megtakarítást, meg ketyeg majd' 20 millióm kvázi-ingyenes részvényopciókban, de a rossebnek nem hiányzik az, hogy túrjam a ganét. A középtávú cél az, hogy egy kiadott egy meg saját lakás mellett legyen annyi pénzem, hogy legalább egy évre szabadságra tudjak menni és csináljam, amit akarok.

2019. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ilyen választ vártam! köszönöm utolsó . legalább te értetted a kérdésem. köszönöm , ment a pacsi.

ha az ember ugy él ahogy akar és nem szórja el akkor az utazás se rosz..- már ha van kivel-

és ha nem akar gyereket akkor ugy más. hisz nincs az hogy iskolakötelezettség. uj nyelv tanulás...stb.. fogadsz egy idegenvezetőt --- ha tudsz másnyelven akkor persze ez se kell. és mész ide oda .

nyilván te a pezsgést szereted:) nincs ezzel semmi baj. mindenki mást. van aki a nyugalmat.

egy élete van az embernek. Az a lényeg hogy ugy élje, ahogy akarja...

2019. júl. 23. 16:11
 19/20 anonim ***** válasza:

jajj olyan aranyos a naivságod, láttam a másik tanyasi kérdésedet meg a kedvenc álattososat is én írtam a wallabyt


sajnos ez a tanya dolog szinte megvalósíthatatlan, de lépj be a vidéken újrakezdők csoportba ott talán ragad rád valami én is azt szoktam olvasgatni


a lottóval én is eljátszadozok néha gondolatban


fél mrd nyereménynél vennék 10 db lakást darabját 30 millióért, azokat kiadnám, abból lenne havi kb 1.5 millió bevételem abból éldegélnék és adakoznék, utána eltartana egy ideig amíg megtalálnám a helyem, emellé vennék egy nyaralót, a többi pénzt lekötném és még abból is adakoznék

2019. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, kedves válaszoló . igen, elolvastam a válaszodat a másik kérdésemnél is.


igen . ha mást nem viszont kicsibe is elkezdem 3db kecskevel. a tejet eladom , sajtot stb,

bár a párom bárányt akar tartani

nos. azaz igazság...hogy-.--kaja ingyen lenne neki.

itt a faluba a közmunkások. csak elégetik és már megkérdeztem hogy ennyi erövel nem e adnék ide?

marmint amit össze kaszálnak és kiszárítják..érted.

és ellehet hozni azt mondta.

plusz még én is kaszálok nekik es legelnek is.

meg van almafa stb- azt is szeretik . . olvastam

tehát . 3db kecskének .meglesz ami kell télire neki.

Egyenlöre ha nem is lesz tanya... ennyi jár nekem :)

ez nem megvalósíthatatlan :)

és -.... amit te irtál

az se rosz ötlet.

((((bár én ezt most nem értem ne haragudj....

amikor én irom hogy tanyát vennék:D mindenki irja hogy nem tudok megélni , dolgozni kell közbe blablabla

((((mivel NÁLAM CSAK pár millióra gondoltok

((DE MIKOR az a kérdés hogy TI NYERTEK :D AKKOR ugy irtok róla mint ha 200 milliard lenne:D

abbol én is adakoznék...nyilván... legfökébb állatmenhelyet nyitnék. állatkertet stb... lovardát...

...

tehát ha pl . 1milliardot nyernék...:) akk inkább igy irom . akkor tényleg nem kéne dolgozni mellette

...

de ha kevesebb akkor igen

-de ez ugyanakkor a te esetedre is igaz:)

attol függ menyi pénz nyeréséröl van szó

ha csak pár milla.

akkor abból nem hiszem hogy adakozol

érted...:)

2019. júl. 23. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!