Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokan miért a politikát és az...

Sokan miért a politikát és az államot okolják a saját sikertelenségük miatt?

Figyelt kérdés

Ritkán hallani hogy valaki elismerné a hibáit és azt mondaná hogy nem tanultam, nem dolgoztam, nem léptem ki a komfortzónámból, nem tettem meg mindent a céljaimért.


Mindenről a politika, állam, szülők, főnök tehet.



2019. júl. 25. 02:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
31%
Jaj de nagy képű valaki, te már tudtad, zseni vagy akkor, ha gyerekként te már értetted a világot és tudtad mit kell csinálni. Csakhogy amikor én voltam gyerek nem volt ba- se okos telefon, se internet! 38 éves vagyok. A szüleim a szocializmusban nevelkedtek, ha van fogalmad arról, az a rendszer hogy működött, akkor értheted, hogy a mi generációnk milyen felfogásban lett felnevelve. Nincs kedvem ezt elmagyarázni és gondolom abba is beleokoskodnál,hogy jaja a mi szüleink is milyen tudatlan, életképtelen reta.rdáltak voltak. Hát ba+ erre nem vagyok kíváncsi és nem érdekel a szöveged sem, hogy te milyen fa.sza gyerek vagy, pont les.zarom. Én leírtam azt amit megtapasztaltam, ennyi, ezt láttam, ezt hallottam és ezt éltem meg, nem hazudok és nem is ferdítek. Ha akarsz okoskodjál tovább és szidjál minden magyart, hogy milyen életképtelen, jah biztos az, szerinted, szerintem meg nem. Ha a magyar életképtelen volna, már akkor nem létezne, sosem tudtak kiírtani minket, max. térdre kényszeríteni és lelkileg megtörni, de megölni sose fognak minket, innen kifolyólag mitől életképtelen a magyar fiatalság, vagy a magyarság?
2019. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%

Gyerekként érdeklődő voltam ennyi.


Mi ebben a nagyképűség?


Èn se akkor tanultam amikor volt okostelló meg ilyesmi.


Megint kifogàs,mindig tudod valakire valamire fogni.


Hallgasd meg ezt Kevin Trudeau - Take one hundred percentage responsibility of your life.



Èn 32 èves vagyok szal nem sokkal fiatalabb nàlad.


Sok 38 evest ismerek aki 33 èvesen ùj szakma,plusz nyelveket tanult ès sokkal jobb melòja van.

Nem fogta màsra hanem cselekedett.


De tudod mit keress mèg kifogásokat ez sajnos itthon nagyon megy.


Kulcsár Tibor a KulcsSoft alapítója ugyanezt mondja totàl.

Hallgasd meg őt.


De a többire nem reagáltál.


Miért nem töltöd le az ncoreról relaxa villàmangol/nèmet.

Fent van ingyen.


Ezèrt életképtelen mert csak a rinya,a kifogás megy ezerrel a magyarok 90%-a ennyit tud.

Nem megoldást keres hanem kifogásokat.

2019. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás? 4 szakmám van... De hagyjuk is a témát. Leírtam a véleményem és úgy gondolom joggal haragszom az oktatásra, mert nem adott semmit csak az időmet rabolták el. A kiírt kérdésre válaszoltam és én itt be is fejeztem ez a témát. Az meg aki úgy ítélkezik és magyaráz nekem, hogy nem ismer ne csodálkozzon azon, ha szidom mindenkiét. Arról nem is beszélve milyen jogon szidja a magyarokat, a magyar fiatalságot, hogy életképtelen, amikor ez ro.hadtul nem igaz. Ha te szidkozódhatsz akkor én is. Részemről ez a téma lezárva.
2019. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

25-öske javasolom Brian Tracy Phienix szeminárium anyagát hallgasd meg.

Meg motibooks.hu, bagolyvar.hu


Böngész könyveket ès majd ràjössz mi a baj a magyar társadalommal 90%-ban.


De tudod akinek nem inge......

2019. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy miket írkálnak össze a magyarságról az engem nem érdekel, azt is nézd meg kik írják! Az a legelső. Ha életképtelen lenne a magyarság már nem élne, e helyett több mint 1000 éve itt vagyunk, híres tudósaink, építészeint, orvosaink voltak és vannak. Könnyű szidni egy elnyomott nemzetet, hozzáteszem a szőröstalpúak is csinálhatnak Erdélyben bármit, az akkor is a Székelyeké marad, átírkálhatnak híres épületeket román nyelvűre, a történelmet meghamisíthatják, az építészeink neveit átrománosíthatják, az akkor is a magyaroké. Pont les.zarom mijen fas.zságokat írkálnak a magyarról, a magyar társadalmi helyzet meg más téma az nem a magyarság mivolta.
2019. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
* milyen...
2019. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

@14:03


Ajjaj már csak egy lépésre vagyunk az örök kárhozattól, a Szabó Péter motivációs videóktól. XD

2019. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az, hogy állami szintén vannak problémák, azt nem a személyes kudarcomnak kellene megélnem. Ahogy a saját sikeremet sem az állam sikerének tulajdonítom!

A magyarokkal az a baj az eszméletlen pesszimizmus mellett, hogy keverik a szezont a fazonnal. Egyénileg lehetek sikeres attól, hogy az ország vezetése, amiben élek egy rakás kaki.

2019. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
28-as na erről beszélek,magyaràzd el nekik te,belefàradtam. :)))
2019. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
86%
Dolgozom a cégnél,mint az állat, van diplomám, nyelvtudásom és mégis ki kapott fizetésemelés júni 1-gyel? Akikről mindenki tudja, hogy lógósok, de csókosok. Aki senkinek a senkije, az dolgozhat, nem jut nálunk előre, csicskának használják. A lógós rokonság meg épp azért lóg, mert megteheti.Én nem tehetném meg, mert engem azonnal kirúgnának, csak a szaros fizetését dolgozom. Közben nézelődök máshova, hátha egyszer nekem is bejön jobb állás.
2019. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!