Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek ezek ismeretében...

Elmennétek ezek ismeretében egy állásinterjúra? Részletek lent.

Figyelt kérdés
X kft-től hívtak interjúra, a cím, amit megadott az illető, egy társasházi lakás, ahol sem az épületen, sem a kapucsengőn sincs feltűntetve a cég, csak magánszemélyek nevei olvashatók. A cégre rákeresve, aminek a neve a megkeresésük után derült ki számomra, a hirdetésben nem szerepelt, ahogy a munkavégzés konkrét helye sem, csak a város, megtaláltam az elég szegényes honlapjukat, amin nem található cím, telephely, munkatársak, céginfó stb, csak egy email és tel. szám, az oldalon a termékek kategóriái mind üresek, sehol semmi termék, holott elvileg webáruház akarna lenni.

2019. aug. 3. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
El
2019. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2019. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem írtál semmit, milyen pozícióra akarnak felvenni.

Ha pl. webáruház feltöltésre vagy adminnak, akkor nyilván azért üres a cég oldala, mert Veled akarja feltöltetni.


Igen, elmennék.

2019. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

El, persze.


Mit vársz egy webáruháztól? Csillivilli üzletet egy plázában?

2019. aug. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sima irodai munkára jelentkeztem, semmi extra elvárás nem volt a hirdetésben, de a munkáról sem írtak a munkakörön kívül kb semmit, próbáltam visszakeresni, de már leszedték.

Nem csilivili üzletet vártam, de legalább a kapucsengőn a cég nevét, hogy xy kft, nem azt, hogy pl. Kis Pál. Meg gyanús az üres honlapjuk.

Lehet én parázom túl, de sok rosszat hallani, meg eddig lakásba nem hívtak interjúra, mindig nagy helyeken dolgoztam, a saját épületükben.

2019. aug. 4. 08:03
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen garázscégek mindig gyanúsak. 2013-ban voltam interjún egy hasonló cégnél, és bár az interjú helyszíne egy normális iroda volt, nettó 40 ezer forintot adtak volna fizetésként, nem bejelentve. Valaki olyat kerestek, aki kitermeli nekik a később felvételre kerülő programozók munkabérét. A cég azóta már eltűnt a süllyesztőben.
2019. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki egyéni vállalkozóként indít egy webáruházat, egyáltalán nem köteles céget alapítani. Sima egyéni vállalkozóként is működhet, saját névvel, székhely/telephely a lakásra bejelentve.

Ebben azért nincs semmi szokatlan. A többit majd meglátod.

Ha nem érzed biztonságban magad, hogy lakásba kell menni, akkor meg hívd fel és kérd meg, hogy találkozzatok a közeli kávézóban, stb.

2019. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1 próbát megér. Ha időd van,nézz meg, nem kell elvállalni, ha nem tetszik.
2019. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7: Kft-ről van szó, nem egyéni vállalkozóról, elvileg pár milliós nettó árbevétele volt tavaly, azt megtaláltam, csak fura, hogy miből, ha semmi nem található a webáruházban, a honlap szerint csak ott lehet rendelni és csakis utánvéttel.

Még gondolkodom, lehet hívok valakit magammal, hogy várjon meg a ház előtt.

2019. aug. 4. 18:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Így van, vki kísérjen el. A cég és a kapucsengős nevek sem egyeznek?

Ha gondolod, írj, hogy alakult, kíváncsiak vagyunk rá!

2019. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!