Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt mindenkinek saját lakása...

Itt mindenkinek saját lakása van 20 on évesen? Épp ma olvastam itt. Mindenkinek ennyire jól megy, vagy örököltetek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 14:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mindenkinek. Kivétel nélkül.
2019. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek 30 évesen sincs. Van aki még 40 évesen is hitelt fizet. Kinek hogy sikerül, nagyon változó.
2019. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mindenkinek? Ha 10 ember leírja, hogy van saját lakása, akkor az már mindenki? Másik többmilliónak meg nincs.
2019. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Van akinek van, van akinek nincs.

Nekem van. Nem örököltem.

Sok más korombeli ismerősömnek is van önerő+hitel kombóval. Ettől függetlenül tudom,hogy sok más fiatalnak és idősebbnek meg nincs.

26/n

2019. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert sok 30 körüli ismerősöm, vagyis 10 per 7 lakást bérel.
2019. aug. 12. 15:25
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell mindent elhinni! Kevés ember teheti meg, hogy röpke 30 millióért Pesten lakást, vagy 40-50 milláért házat vegyen + autót újonnan. A nagy része mese habbal amit itt lehet olvasni, szeretik verni a nyálukat, ha ép nincs más. Ennyi. Az én ismerőseim közül is kb. 10-ből ha 2nek, 3nak van családja meg lakása, autója, azt is rá a pénzt innen onnan koldulta össze a többit meg hitelre vette. Szóval nem kell minden mesét bevenni. Ez kb olyan mint a magam tanultam mindent és mindent magamnak köszönhetek mese is, csak ép azt felejtik ki a történetükből, hogy nem is az ő érdemük, hanem ez az segített, bejuttattott, kölcsön adott, stb.
2019. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én se tartozom a mindenkibe :(

Én 30 évesen vettem és 38-40 leszek mire hitelmentes lesz.

2019. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk a párommal speciel van saját lakásunk, de mi iszonyatosan mázlisták voltunk, örököltünk, igen.

Magunkon kívül összesen van 2 ismerősöm, akinek 40 éves kora alatt saját ingatlana van, közülük egyik szintén örökölt, a másik örökölt, plusz volt egy súlyos balesete, amiért kapott nagy összegű kártérítést, ebből a kettőből már tudott venni egy kis lakást.

A többiek vagy albérletben vannak, vagy szülőkkel laknak, vagy köztes megoldásként a szülői ház egy részét választották le külön bejáratú teljes lakásnak, és ott élnek "külön".

Huszonévesen saját lakást venni ma majdnem lehetetlen, még hitellel is - az önerőt is több év összespórolni.

Pedig nem egy olyan embert ismerek, aki kifejezetten átlag fölött keres.

2019. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor ez a "van lakásom" azt jelenti, hogy még vagy 20 évig hitelt fizet.

Nekünk örökség + családi segítség + saját önerő + hitel kombinációval lett, kicsivel 30 év felett.

2019. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Engem a gólya már a saját lakóparkommal együtt hozott.
2019. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!