Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt mindenkinek saját lakása...

Itt mindenkinek saját lakása van 20 on évesen? Épp ma olvastam itt. Mindenkinek ennyire jól megy, vagy örököltetek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 14:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%

#20

"Auto nélkül is rengetegen eljutnak munkába. Az autó luxus."

XDDDDD

Apámnak autóval 1 óra az út munkába. Autó nélkül olyan 3 és fél óra lenne. Csak oda.

Én dolgoztam olyan helyen, hogy NEM VOLT tömegközlekedés délután 4 óra után. Nem az, hogy várni kellett, nem az, hogy jujj nem tetszik, hanem NEM VOLT.

Tényleg tök örülök, hogy sok helyen olyan szipiszupi a tömegközlekedés, hogy nem kell autó, de miért hiszik az ilyen helyen élők azt, hogy biztos máshol is egymást érik a vonatok és a buszok? :D Van egy csomó hely, ahol nem jár, és kész. Vagy autó, vagy napi 60-80 km gyaloglás.

2019. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
#14. az hogy neked nem kerek, az a te bajod. Jobb lesz neked attól a kedved, ha más sikerét próbálod lebecsülni?
2019. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

#22

Nem lebecsülöm, csak kérdeztem, hogy hogyan. De ilyenkor magyarázat valahogy soha nincs. :D

2019. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
25%

Szóval napi 2x 60-80km munkába autóval?


Az also hangon 5-6 ezer forint naponta, kb 100 ezer havonta. (Ne csak az üzemanyagot számold.) Lehet, hogy közelebb is lenne munka, esetleg kicsit kevesebb fizuért. Láthatóan még 100 ezerrel kevesebb havi bérrel is jobb, mint naponta ennyit kocsikázni.

2019. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
36%

"Ez a 30 év mire érv? Gyűjts össze pár év alatt önerőre és vegyél fel hitelt 20-30 évre. Ha tudsz majd előtörlesztesz. Kb 50+ évesen saját ingatlanod lehet, talán előbb is. Addig meg ugyanaz, mintha most albiban laknal. Vagyis annál jobb, mert a bankot nem érdekli tartasz e macskát, hova versz be szöget stb. És a kamat is kevesebb mint az albi lenne."


Ja, nagyon jó, ha pl. lerohad a környék, mert ellepik a drogosok vagy beköltözik egy antiszociális, éjjel-nappal dorbézoló család a szomszédba, terrorban tartva a lakóközösséget és max. áron alul tudod eladni a nagy nehezen összespórolt ingatlanodat. Míg albérlet esetén mobilis lennél.

2019. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%
#25: nyugtasd csak magad, hogy megéri ablakon kidobni a pénzt albérletre.
2019. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha normális helyen veszel házat nem lesz tele drogossal.
2019. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%

#23.Azért nem fejtettem ki, hogy hogyan mert azt hittem egyértelmű a közegből, hogy spórolással.

De szívesen leírom, bár ettől részletesebben írásban nehéz elmagyarázni.

Havonta megtakarítottunk, bónuszokat elpakoltuk, egyéb mellékállás pénzeit elpakoltuk. Lett önerő-> lett lakás -> kifutott a fundamenta -> majd jövőre meg végtörlesztünk.

2019. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#24

Hú, eléggé álomvilágban élhetsz. :D

Nekem olyan 250k a fizumban a különbség így, hogy 80 kilométerrel odébb vonszolom a fenekem, és máshol dolgozok.

Tudod, szakterülettől, munkától függ nagyban, hogy mekkora különbségek vannak.

Amúgy az megvan, hogy a munkába járás elég nagy részét téríti a munkaadó? :D Dehogy 100k havonta.... :DDD

2019. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#28

"Havonta megtakarítottunk, bónuszokat elpakoltuk, egyéb mellékállás pénzeit elpakoltuk."

Igen, mi is ezt nyomatjuk pár éve. Még az önerőhöz is évek kellenének. :DDD

2019. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!