Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Maradtok egy rossz munkahelyen...

Maradtok egy rossz munkahelyen, és tűrtök, vagy könnyen továbbálltok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 20:13
1 2
 1/11 Scream85 ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire rossz,és mit kell eltűrni.

Mert lehet hogy még mindig jobb tűrni, mint hónapokig,évekig munkanélküliként.

2012. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.

A jelenlegi munkahelyemen nem létezik fizetett szabadság

( magyarul ha nem megyek be dolgozni aznap 0 Ft a kereset) és ebből jön, hogy táppénzt sem fizet, nem megyek be, nincs pénz. De nem hagyom ott most semmiért, mert beteg nem vagyok, bejárok és a fizetésem, üti a 160 nettót vagy többet, most jön a túlóra a karácsonyi szezon miatt így még több lesz.

Raktári munka.


Az előző munkahelyem viszonylag hamar otthagytam (fél év)

mert ott fizetni sem fizetett semmit és a fizetés is csak 70 volt.

2012. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
70%

én képtelen vagyok tűrni, mindenféle gány munkát csináltam már minden panasz nélkül, de azt ha szivattak vagy bántottak, azt soha nem tudtam elviselni, néha sikrült kivárnom, hogy találjak másik munkát, de leginkább nem,

mondjuk soha egy percigsem féletem attól, hogy nem találok munkát, lehet, hogy ezért is találtam mindig, mert az volt a véleményem, hogy csak az nem dolgozik aki nem akar, persze ez most már nem teljesen igy van, mert egyre szarabbak a lehetöségek

2012. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is egy hónapja dolgozom egy munkahelyen, a főnököm folyton kritizál, hajnalban kelek, titkárnőként gereblyézem és WC-t pucolok. Sajnos elég sokáig voltam álláskereső ahhoz, hogy tudjam ez még messze nem e legrosszabb munkahely. Én maradok.
2012. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne maradj! Bár ez attól is függ, hogy van-e segítséged, tartalékod, stb. De ne légy senki csicskása, rabszolgája, főleg ha még meg sem fizetik. Mert gondolom, ha keresnél havi nettó 2 millát, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést itt ugyanebben a szituban.
2012. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azonnal továbbállok, ha valahol nem érzem jól magam, de ehhez azért hozzátartozik az is, hogy szabadúszóként is simán meg tudok élni (nyelvtanár és tolmács vagyok).
2012. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig kell maradni mindenhol amíg nem talál az ember jobbat!És mindig kell keresni a jobbat ha egy kicsit is rossz!
2012. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
könnyen továbbállok , jelenleg most munkanélküli vagyok
2012. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyi a fizetés és milyen munka van kilátásban. Havi 400-ért az osztrákoknál többet elvisel az ember mint itthon 100-150-ért.
2012. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Manapsag mar nem pattog az ember az egyik helyrol a masikra,mint kecsesz*r a deszkan...nagyon halovanyan fel lebegtettek elottem egy.lehetsege kutas melot,de inkabb maradok itt....unalmas,fis qz egesz raadasul 70ezret kapok,de inkabb ez mint egy bizonytalan ahol a vallakozo akkor vag ki amikor akar es tappenz se letezik....
2012. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!