Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy állásra kétszer lehet...

Egy állásra kétszer lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt jelentkeztem egy állásra de sajnos elutasítottak mert az egyik tesztfeladatom nem sikerült valami jóra.

Így 3 hónap múlva már többet tudok a témáról.

Szerintetek tolakodásnak vennék azt ha megpróbálnék még egyszer jelentkezni az állásra vagy inkább díjaznák, hogy ennyire szükségem van az állásra.



2019. aug. 19. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de nem biztos, hogy behívnak újra. De vesztenivalód? Max nem hívnak be.
2019. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja nem találnak senkit az állásra?
2019. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire komoly az a tesztfeladat, de ha az nem sikerült, és egyértelműen elutasítottak, akkor nem sok esélyed van hogy újra behívnak.
2019. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz, de nem valószínű, hogy behívnak. Főleg, ha ugyanarra a pozira jelentkezel. A legtöbb cégnek val ilyen szabálya, hogy egy sikertelen pályázat után fél-egy évvel nem fogadnak el tőled másikat.
2019. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják díjazni, épp ellenkezőleg, egyenes út a tiltólista felé. Egy év minimum teljen el, mielőtt megint jelentkeznél és az önéletrajzod is tartalmazza az azóta megszerzett plusz tudást, akkor esetleg sikerülhet, de még jobb, hamás cégnél próbálkozol.
2019. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként nem csak 3 hónapja van kiírva az álláslehetőség hanem tavaly október óta.

És nem jutottam el odáig, hogy behívjanak (már ha behívnak egyáltalán valakit (lehetséges azért mert az álláshirdetésben 100%-os távmunkát ajánlanak)) ahogy elküldtem e-mailben az önéletrajzom küldték is a tesztfeladatokat (ez egy szoftverfejlesztő cég).

2019. aug. 20. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi, erre a pozícióra már nem fognak felvenni, sokáig dolgoztam HR-en, ha kellettél volna nekik, már rég ott dolgoznál.
2019. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!