Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet azzal tenni, hogy a...

Mit lehet azzal tenni, hogy a felettesem minden augusztus 20-ai hosszúhétvégét lestoppolt?

Figyelt kérdés

Nem lehetünk együtt szabadságon, mert egymás helyettesei vagyunk. Valójában 1-2 napra biztosan lemehetünk, mert a közös feletteseink is egymás helyettesei, mégis van hogy 1 hétig együtt vannak szabadságon, s őket nem helyettesíti senki. Plusz hétvégén is megy a termelés, akkor sem vagyunk ott.

De ilyen téren olyan csökönyös.


1 éve dolgozom itt, most belementem, hogy ezen a héten ő menjen szabira, mert nem volt konkrét nyaralási terv, suli miatt hiányoztam sokat, inkább majd karácsonykor veszek ki (akkor bezzeg lehet egyszerre szabira menni).

Plusz a ledolgozós szombatokat is mind lestoppolta.


Erre mondta, hogy majd jővőre megint megbeszéljük, neki csak az a lényeg, hogy aug. 19-n mindig elutaznak, mert akkor van a házassági évfordulója.


Jővőre én szerettem volna kivenni, mert ugyanígy, mint most, 3 nap szabadsággal lehet nyerni 9 napot.


Szerintetek sem fair az elgondolása?


2019. aug. 20. 13:49
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem unod még, hogy ugyanazt a baromságod írod le? Értem, neked sz.r a munkahelyed és neked az az egyetlen megoldás minden problémára, hogy kilépj. Oké, értjük, de nem érdekel, köszi.
2019. aug. 20. 20:24
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor a másik lehetőség: változtasd meg a munkahelyed, főnököd, stb., hogy 100%-ban megfeleljen neked a 99% helyett.

Sok sikert hozzá, hogy tényleg ilyen irányban változzon!

2019. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te már megint az a fajta kérdező vagy, ami a viccre emlékeztet:


" Egy ember a sztrádán halad és hallgatja a közlekedési híreket:


– Figyelem, az autópályán egy őrült sofőr szemben megy a forgalommal!

– EGY? Hát mindenki szembe jön velem!!!"


Szóval itt az összes válaszoló - pedig többen is vagyunk nem érti a kérdést, stb, - rajtad kívül...

Eddig még egy választ sem fogadtál el.

Mégis mit szeretnél, mit írjunk? Hogy milyen ... a "felettesed", mert mindig 20-án veszi ki a szabadságát és hogy fú, meg há, meg ez aztán a piszokság, stb.


Csak szólok: Karácsony és Szilveszter között is sokan dolgoznak és bizony nem kaphatnak szabadságot - tudom, "nem tanultak, megérdemlik" - mondanád Te.

Pl. itt is van egy.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


És de, sokan fogunk holnap dolgozni: postások, metróvezetők, buszvezetők, orvosok, ápolók, kereskedelmi dolgozók, stb.

2019. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem olvasom végig, arra sem érdemes, de a végére reagálva: mit érdekel az engem, hogy más dolgozik-e? De most őszintén? Attól, hogy nálunk pl. 3 műszakba dolgoznak, én meg nem, attól nem sajnálom őket és nem fogok beállni én se 3 műszakba. Kb. ennyi értelme van a mondandódnak
2019. aug. 20. 20:35
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom írja ezt úgy mindenki, hogy holnap nem megy dolgozni ;)"


Én csak erre reagáltam - de csak kötözködj tovább...

2019. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szívem, egy beosztott vagy petícióval tudja lecserélni a felettesét (de akkor busásan rájár a rúd); vagy otthagyja a csudában a munkahelyet. Legegyszerűbb lenne, ha vállalkoznál inkább.

Ő korrekt volt, előre mondta, hogy mikor megy szabira. Lehetett volna sunyi is, hogy csak ma szembesülsz, hogy nem jött be dolgozni.

2019. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"mit érdekel az engem, hogy"

Akkor a főnöködet miért érdekelje?

Ő szólt - te meg tudomásul veszed.

Ilyen egyszerű.

2019. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

"Lehetett volna sunyi is, hogy csak ma szembesülsz, hogy nem jött be dolgozni."


Mondom, hogy ez nem putri munkahely, szivem, már olvasni sem tudsz? Mivel 8 embert és ezzel együtt az egész gyártást mi ellenőrizzük, nem tehetjük meg, hogy csak úgy ne menjünk be. Nem véletlenül nem lehetünk egyszerre szabadságon egy hétig, csak a mi engedélyünkkel mehetnek a dolgok.

2019. aug. 21. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!