Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem akar áthelyezni más...

Nem akar áthelyezni más részlegre a főnököm pedig már kivagyok készülve idegileg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyi munkát toltak rám az utóbbi időben hogy belekavarodtam az egészbe másrészt hiába jeleztem többször is hogy bizonyos területekhez nem értek mert nincs meg a hozzávaló tudásom.

4 hónap küszködés után kiírtam magam jelenleg táppénzre. Tegnap hiába voltam bent beszélni a főnökkel hogy helyezzen át más szektorba mert már az idegeim rámennek a mostani feladatkörre. Erre a válasza csak annyit volt " Én nem látom hogy bármi gond lenne, bármit meglehet tanulni" Ezzel elintézi és semmit nem értem el...


28/N


2019. szept. 4. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Keress másik munkahelyet!
2019. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mondj fel

29/f

2019. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is mondj fel és menj inkább máshova
2019. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, te megpróbáltad. Én is váltanék a helyedben
2019. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim alapján én is azt javaslom hogy válts munkahelyet.

Van ahol emberségesek veled, és van ahol nem. Ahol nem, ott csinálhatsz te bármit akkor sem fognak megváltozni...

2019. szept. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Én nem látom hogy bármi gond lenne, bármit meglehet tanulni" zseniis, tipik autokrata szleng, mint ha a volt főnökömet hallanám mikor orrba szájba túlórázol, fizetésemelést kérsz és "lehet itt pénzt keresni csak legyen mögötte tartalom".

Ott kell hagyni az ilyet, ha valóban nincs semmi gond, ezt is megérti majd. 🙂

2019. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit nem tudsz, vagy mit nem értesz? Segít valaki betanulni?

Fura, hogy a főnök szerint el tudnád végezni a munkát, mi a baj mégis?

Van kitől kérdezz? Vagy úgy egyáltalán nem érdekel az egész?

2019. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"lehet itt pénzt keresni csak legyen mögötte tartalom"


Fú de szánalmas. És az a gáz, h mindig találnak az ilyenek csicskákat maguk alá, így tulajdonképpen teljesen normális amit csinálnak.

2019. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szanalmas. Mashol azota ugyan azt csinaljuk egy volt kollegammal 2,5* berert. 🙂
2019. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!