Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon miért luxus...

Magyarországon miért luxus hogy egy fiatalnak magánélete legyen?

Figyelt kérdés

Aki szülőkkel lakik, nyilván sok magánélete nincs.

Aki közös albiba 2-3 másik emberrel annak szintén nincs.


Ha van az embernek párja, akkor talán ketten keservesen ki tudják szorítani saját albit de sokan úgy is lakótárssal élnek.


2019. szept. 5. 16:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2%
Ne mond mar hogy egy netto 500 ezres fizetésből ez nem jon ki? Márpedig egy dolgozni akari fiatal minimum ennyit keres de inkább többet, nincs olyan ismerősöm ali ne keresne legalabb ennyit...
2019. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Trollok kíméljenek. Kössz.
2019. szept. 5. 16:12
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi ebben a trollsag? Egy ssc siman fizet ennyit par ev tapasztalattal egy szoftverfejleszto siman megkeres ennyit egy szakirol nem is beszélve
2019. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
7%

Ingatlanlufi van, Kérdező, mesterségesen vannak felverve az árak. Ez a kormánynak, ingatlancsalóknak, lakásmaffiának jó, az átlagembernek nem.

Azt nem árt ha tudod, viszont, hogy egy Ponzi-séma. Azok pedig mindig bedőlnek. MINDIG. Minél nagyobb a lufi, annál nagyobbat pukkan a végén. Jó esetben kicsinálja az építőipart is, uszkve 1 millió munkanélkülit eredményezve.

2019. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
1 pár miért él lakotársakkal? Gyenge melókkal is 180-200-at megkeresnek fejenként. Ne mondd nekem hogy 400ból lakótársakra szorunak. Nem panaszkodni kell, hanem dolgozni. Bár rinyálni tudom hogy könnyebb. Régebben azt csináltam én is.
2019. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

16:17


Budapesten esetleg. Ott meg az albi is annyival több.

2019. szept. 5. 16:23
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Azért nézz már körül az ingatlan.com-on... Drágább az albérlet Pesten de 140-150e körül már pofás lakások vannak. Már pedig egy fiatal párnak nem kell 150 nm 3 hálószoba...
2019. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Uncsi már ez a ponzi sémázás. Csak ezen az oldalon hallottam életemben.
2019. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor eddig nyilván szekrényben éltél.
2019. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Én is csak itt olvastam. Van itt valaki akinek ez a kedvenc szava és mindenhova beírja.
2019. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!