Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tovább? mert en teljese...

CactusJack44 kérdése:

Hogyan tovább? mert en teljesen nem tudom hogy mi legyen

Figyelt kérdés
Sziasztok.Gondoltam hogy megkérdezek több embert is hogy mi tévő lenne a helyemben vagy hatha tanacsal tudna segiteni. Szóval egy friss erettsegis srac vagyok es nem jott ossze a rendor tiszti egyetem (nem a pont szam miatt hanem mert belekeveredtem egy garazdasagba ami rendori intezkedest vont maga utan) es igy 5 evre sztorno lett nekem a rendeszeti karrier. Es ezzel az a baj hogy nekem ez volt az A tervem nem is nagyon gondolkodtam B terven de most megis az utobi lett. Egyszeruen nem tudom mit kezdjek magamal tobb helyre is beadtam az oneletrajzom de kb a kutyanak nem kellek egy erettsegivel meg 0 szakmai tapasztalattal. Gyarba meg ilyen legalja munkakat nem fogok vallalni. azert egy munkanak szerintem legyen egy presztizse a szamomra nekem ez fontos. Az Okj-t is lekestem mert ugye szeptemberig lehetett jelentekezni. Novemberig tudok dolgozni diakmunkaskent jelenleg is mekibe dolgozok de azert ez se egy perspektiva. Ti mit tennetek a helyemben hova menetek dolgozni mert en teljesen elvagyok most veszve. Engem amugy vonz a vendeglatas de 0 szakmai tapasztalatal oda se tudok bekerulni legyen az egy pincer vagy pultos melo

2019. szept. 14. 00:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Szia, a mentőket hívnám!
2019. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha rendőrnek készültél, akkor nem lett volna rossz tisztában lenni az arányos önvédelemmel. És nem összeverni őket, hanem amint le vannak fogva, hívni a rendőröket.
2019. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 TappancsMancs ***** válasza:

Munkát helyetted kitalálni azt sajnos nem tudunk, sóval ha van még valami ami támpont akkor jöhet. Ennek tudatában lehet azért valamit javasolni.


Talán addig is jó lenne egy rokon szakma, például elvégezhetnél egy biztonsági őr képzést, és ha van akár továbbképzést is. Nyilván nem ugyanaz, de megteszi valami rokon szakmának és ha el is helyezkedsz vele, akkor egy hasonló munkatapasztalatnak is.


Másik lehetőség az, hogy a biztonsági területen is van szakosodás, és lehetsz még valamilyen vezető is, mert a biztonsági cégeknél is vannak még beosztások. Ahhoz is lehet kiegészítő képzéseket nézni, mint üzletvezetői képzés, stb.


Hátha megtetszik közben a biztonsági rendszerek telepítése és beüzemelése is, bár azt nem tudom az mennyi fizetéssel jár, de gyanítom, hogy egy villanyszerelőihez lehet hasonló. Arra is van szükség, ez is egy lehetőség.


Ugyanezen területen vannak autós járőrszolgálatot teljesítők is, vagy van biztonságtechnikai mérnök ami nem ugyanaz mint a szokásos mérnök, hanem a beszerelés terén tervez, felmér, javaslatokat tesz ...


Vagy biztonságszevező az középvezető és vezetői pozíció és ért kb mindenhez ami érinti a területet.

2019. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
TappancsMancs köszönöm a válaszodat. Ilyen jellegű válasz miatt tettem fel ezt a kérdést hogy kapjak valami féle útmutatást hogy mégis merre tovább hamár a rendőrség nem jött össze.
2019. szept. 14. 16:43
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem még jobban is járhatsz vele mint a rendőrséggel.

Van az a fiatal volt rendőr, akit bombával megtámadott a terrorista hül.yegyerek a körúton. Egy ideig ő volt a rendőrség reklámarca, de nemrég jelentette be, hogy leszerel, mert annyi éhbérből ő nem tud megélni amennyit a rendőrség fizet. Pedig gondolom, neki is volt hivatástudata.

2019. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!