Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális munkahelyet találni?

Figyelt kérdés

Nagyon idegölő az hogy dolgozik az ember keres 200-300 ezret nem jön ki belőle már hó végén pláne Pesten és még csak spórolni sem lehet. Hogy vegyek így házat meg kocsit később? Amilyen lakásárak vannak ahhoz képest a fizetés semmi. Hol lehet olyan munkákat találni ahol tényleg megvan nettó 500 ezer ft minimum és fel is veszik oda az embert és nem csak az van hogy majd értesìtünk ha te feleltél meg a több száz jelentkező közül. De így tényleg mi értelme van élni hogy sosem lesz egy kertes házra sem pénzem?

26/f


2019. szept. 14. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
500 nettót nem osztogatnak csak úgy puszira. Mit tudsz felmutatni amiért megéri egy cégnek ennyit adnia neked?
2019. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Mondjul british telecom 3rd level network engineer fizet ennyit siman, vagy akar Roche operations manager
2019. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

"semmi. Hol lehet olyan munkákat találni ahol tényleg megvan nettó 500 ezer ft minimum és fel is veszik oda az embert és nem csak az van hogy majd értesìtünk ha te feleltél meg a több száz jelentkező közül"


Egyik barátom éppen most kezdett a Knorr-Bremsenél ilyen fizetéssel. Pár hét alatt felvették, pedig semmilyen protekciója nem volt.


Mondjuk vicces, ha ennyire a jövőbe látsz, hogy tudod mennyit fogsz keresni az elkövetkező évtizedekben és tudod, hogy mennyibe fog kerülni egy kertes ház, akkor talán a részvények jövőjébe is belenézhetnél.

2019. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Budapesti kertes házra 500 nettó is kevés lesz.
2019. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

A ti elb.szott generációtok miért nem tudja már elfogadni, hogy itt csak annak van háza meg kocsija, akinek vagy a szülei voltak valakik, vagy ő maga valaki?

Mit vársz ettől a kérdéstől, hogy valaki hozzád vág majd 50 milliót?

2019. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Milyen végzettséged van?

Fura, de én minimálbérből is félre tudtam rakni autóra, és 300ezret fizetésemből is összejött egy panellakásra és szintúgy 26 vagyok. Valamit nagyon rosszul csinálsz

2019. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én azt tudom hogy jelenleg spórolni havi minimum 500 ezer ft fizetésből lehet. És annyit tudok felmutatni mint más ember. Van egy szakmám amiben jó vagyok és ennyi. Én nem úgy látom hogy a munkáltatóknak a végzettség vagy a tudás számítana, hanem sokkal inkább az hogy azt veszik fel aki éppen azt a feladatot eltudja látni ezzel is növelve az adott cég profitját. Én nem akarok más embernek vagyis cégnek dolgozni mert nem az én tudásom számít nekik és nem én határozom meg a fizetést hanem az ügyvezető. Én inkább a saját magam fönőke szeretnék lenni, csak nem tudom hogy honnan teremtsen elő az ember milliókat egy vállalkozás beindításához.
2019. szept. 14. 23:32
 8/21 anonim válasza:
87%
Álomvilágban élsz apukám.
2019. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

"Én inkább a saját magam fönőke szeretnék lenni, csak nem tudom hogy honnan teremtsen elő az ember milliókat egy vállalkozás beindításához."


Dolgozz megérte, keveseknek adatott meg, hogy olyan családba született, akik alapból gazdagok. Szerezz esetleg befektetőt, ha van egy jó ötleted, akkor keress támogatót. Senki nem fog csak úgy neked ajándékozni egy céget.

2019. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Online alapú üzlethez pl. nem kellenek milliók, főleg nem katás vállalkozóként.
2019. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!