Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális munkahelyet találni?

Figyelt kérdés

Nagyon idegölő az hogy dolgozik az ember keres 200-300 ezret nem jön ki belőle már hó végén pláne Pesten és még csak spórolni sem lehet. Hogy vegyek így házat meg kocsit később? Amilyen lakásárak vannak ahhoz képest a fizetés semmi. Hol lehet olyan munkákat találni ahol tényleg megvan nettó 500 ezer ft minimum és fel is veszik oda az embert és nem csak az van hogy majd értesìtünk ha te feleltél meg a több száz jelentkező közül. De így tényleg mi értelme van élni hogy sosem lesz egy kertes házra sem pénzem?

26/f


2019. szept. 14. 22:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg nézz utána, hogy milyen támogatás tud kapni egy startup, ha valóban van mögötte egy jó ötlet vagy egyéni vállalkozóként is dolgozhatsz.
2019. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

"Én nem akarok más embernek vagyis cégnek dolgozni mert nem az én tudásom számít nekik és nem én határozom meg a fizetést hanem az ügyvezető."


Most nem kötegedésből, de akkor minek keresel jó munkahelyet?

2019. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Kedves Kérdező! Úgy érzem a kvalitásaidhoz képest nagyok az igényeid. 500 ezres nettó fizetésért kevés amid van (egy szakma amiben jó vagy). Javaslom képezd magad, hogy jobban el tudd adni magad a munkaerőpiacon.
2019. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Légy vállalkozó, ha a magad ura akarsz lenni. Beosztottként sose leszel az.

Bp-en minek a családi ház? Ha családi házat akarsz, költözz egy megyeszékhelyre vagy kisvárosba. Jó hogy nem NewYorkban akarsz családi házat.

2019. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem havi 450 bol 200at sikerül elraknom stabilan... Talan ha ilyen gyenge a jovedelmed akkor élj kisebb lábon
2019. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

"generációtok miért nem tudja már elfogadni, hogy itt csak annak van háza meg kocsija, akinek vagy a szülei voltak valakik, vagy ő maga valaki?"



Sima átlagembernek is sikerülhet, ha takarékos és/vagy a szülei takarékosak voltak!

2019. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Látom jó sokan bedőltetek a karrieres trollnak, szép volt. :)
2019. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

"Én azt tudom hogy jelenleg spórolni havi minimum 500 ezer ft fizetésből lehet."


Már itt látszik hogy igencsak álomvilágban élsz. 350-et keresek, 100-at takarítok meg. Nem tudom milyen volt a neveltetésed, de az igényeid nagyok ahhoz képest amit teljesitménynek nevezel.

2019. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Aki tud spórolni az minimálbérből is rak félre megtakarítást. Aki nem tud az pedig 500 ezres fizetés esetén is próbálja megmagyarázni miért lehetetlen takarékoskodnia ("de de ha majd ennyivel meg annyival többet keresnék akkor majd rakok félre!" - Nem fog akkor se, ez szinte biztos)
2019. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
Nettó 136e-et kapok, 80-100e-et teszek félre, bár mamahotelben. Kifizetem a számlákat, meg 1 nagy bevásárlást, a többi meg megy kincstárjegybe.
2019. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!