Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 250. 000-es bér Pesten...

Bruttó 250. 000-es bér Pesten olyan nagy hogy le kell fordulni tőle a székről állásinterjún?

Figyelt kérdés

Behívtak egy céghez állásinterjúra mondom a bérigényem 250.000 bruttó. Most 220-at kapok ha már váltok legyen is értelme a váltásnak.

A csávó majd lefordul a cégről hogy ők ilyne eltúlzott összeget nem tudnak. Eltúlzott összeg Pesten főállásra 250 bruttó diplomát igénylő munkakörben?

Mikor egy mezei árufeltöltő is 8 elemivel 200 bruttó felett kap?


2019. szept. 18. 08:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

". Mégis kb.álom a nettó 180-190 ezres fizetés..2


nem álom miért lenne álom!!! Adjak olyan címet ahogy HOLNAP felvesznek és 180 az alap nettó? Na adjak???


Autóalkatrész gyártósor. Sírba menekülsz egy nap után!!


Azért te is ferdítzs. Álom a 180. nem álom. Csakj nem akarod bepiszkolni a kezed. Van meló 200-250 nettóért gumigyárban. Nem kell hozzá semmi. Diploma nyelv?? semmi.

És mész oda? Nem.


MIért nem:? Mert ott piszkos lenne a kis kezed.,

2019. szept. 18. 18:52
 12/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom miért kell ilyen bunkó parasztnak lenni egyébként. Normálisan leírtam az én tapasztalataimat, és azt,igaz burkoltan, hogy X összeg egy diplomás állásnál gyakran tényleg csak álom. Nem azért tanultam évekig, és öltem bele ezekbe rengeteg pénzt, hogy a gyártósoron álljak, de nem is kértem ki egyébként az ostoba véleményedet. Azt pedig ki mondta, hogy azóta nem dolgozom olyan helyen, ahol bőven megkapom a bérigényem? :)

De ha pénzben nem is, emberségben gazdagabb vagyok nálad, mert nem állok neki egyből ugatni és okoskodni.

2019. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy a 250-et is sokallják neked :)
2019. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Hiába mondják sokan hogy Pesten hú de jó bérek vannak, az állások nagy része nem nagyon akar neked többet adni minimálbérnél. A maradék meg vagy embertelen gyár többért, vagy tényleg olyan diplomát is kérnek...
2019. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14: Pesten nagy része minimálbéres?? Alig találni olyat!!
2019. szept. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

Hát figyelj, ismerősöm most ment el raktári árufeltöltőnek nettó 230 ért. Másik ismerősöm takarító szállodában 210ért. Az igaz amúgy hogy office munkákért már kevesebbet fizetnek mint fizikai munkákért de ez akkor is nagyon kevés. Kivételek persze vannak, lásd informatika...


Egyszer voltam egy állásinterjún egy turisztikai cégnél ahol telefonos operátort kerestek, angol volt az elvárás meg a felsőfokú végzettség. Beszélgetünk a hressel meg a főnökkel és minden második mondatuk az volt h ez micsoda egy stresszes munka és mennyire bírom a stresszt. Mondtam hogy volt már dolgom ideges ügyféllel/vendéggel. Ennek örültek és még párszor elmondták a dolgot. Aztán mondták hogy itt bizony hétvégén is dolgozni kell néha mert van ügyelet este 22:00 ig és hogy 5000 ft-ot fizetnek arra a napra. Hát mondom ok. Aztán a fickó mondta hogy van még hogy haza kell vinni a telefont mert néha akkor is van hívás, max felébredek és lezavaram 5 perc alatt aztán visszaalszom. Kérdeztek még pár dolgot, tesztelték az angolom, aztán rákérdeztek hogy úgy mégis mi a bérigényem? Mondtam nekik hogyha ennyire beharangozták hogy milyen stresszes a munka, lehet hogy éjszaka közepén kell felkelnem és még a szombatomat is bukom akkor minimum nettó 230ról indulunk. Erre ők egymásra néztek, majd döbbent arcal néztek rám. "Jajj mi olyan nettó 130 körüli összegre gondoltunk" Komolyan soha azelőtt nem nevettem interjún. Röhögőgörcsöt kaptam és otthagytam őket.

2019. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

" Hiába mondják sokan hogy Pesten hú de jó bérek vannak, az állások nagy része nem nagyon akar neked többet adni minimálbérnél. "


Van benne valami, mert nekem egymás után ajánlgatják (ták) a bruttó 200 alatti béreket ami ha nem is minbér de majdnem az.

2019. szept. 19. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!