Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún nem akarták...

Állásinterjún nem akarták megadni a bérigényemet majd utánam telefonáltak hogy oké mégis megadják csak menjek - ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Mire véljem ezt a szitut? Állásinterjúra bérigénnyel érkeztem melyre határozottan közölték hogy „nagyon“ távol áll az ő lehetőségeiktől és sajnos nem tudják megadni.

Itt fel is álltam elköszöntem.

Majd napokkal később rámcsörögtek hogy megadják amit kérek csak menjek.


Ezt így mire véljem?

Eléggé kétségbeesett lépésnek tűnik-vagy hazudtak?

Ugyanis azt mondták nem tudják megadni majd napokkal később mégis meg tudják adni?

Gondolom volt egy másik jelölt is olcsóbban de az mégse ment oda, hát úgy gondolták jóm leszek én is igaz drágább, de kell az ember.

Tehát röviden hazudtak nekem (nem tudjuk megadni)?


2019. júl. 29. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
nyilvánvalóan azt hitték lesz olcsóbban is ember - de nem lett.
2019. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Magyarul hazudtak (nem tudjuk megadni)

Van rajta mit szépíteni?


Akit érdekel egyébként nem megyek ide, semekkora bérért.

Majd megyek oda ahol bár lehet nem adnak ennyit de nem is hazudoznak.

2019. júl. 29. 10:42
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
arra hogy utólag megadták
2019. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem a hazugság miatt, de én se mennék.
2019. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

A nem tudják megadni az általában azt jelenti, hogy nem akarják.

Valószínűleg volt egy jelentkező előtted, akivel már letárgyalták a dolgot, de ő visszamondta, így maradtál te, mint második lehetőség.

2019. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a többi pályázó még magasabb bérigényt mondott és utólag derült ki számukra, hogy veled járnának a legjobban.
2019. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hazugság csak diplomácia. Senki nem mondja hogy "jó lenne ha olcsóbban is kapnánk embert", de a cégnek is vannak üzleti érdekei, próbálkozik. Ha nem így tesz, hamar csődbe megy. Ez a bértárgyalás, itt nincs helye sértődésnek.
2019. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül hazugság: egy HR-esnek pl. nincs olyan szabad keze, mint egy igazgatónak: lehet, hogy úgy lett kiadva az utasítás, hogy eddig és eddig a bérigényig lehet elmenni, Te, kérdező, azt túllőtted, aztán kerestek tovább, de vagy nem találtak, vagy Te jobb voltál a többinél és akkor esetleg az igazgatóság is rábólintott, hogy oké, akkor legyen.
2019. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Egy ilyen viselkedés előrevetiti a jövőbeni várható vagy nem várható béremeléseket.

Én egy bérsávot mondtam +- 50 ezer forinttal. A közepét ajánlották meg és ez szimpatikus volt. Azóta is korrekt a cég.

2019. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez üzlet, nem szerelem. Nem értem, miért kell keverni a kettőt.


Ha akarsz munkát, jó fizetésért és az alkudozás végén megkapod, akkor érdemes elfogadni. Lehet itt megsértődni, meg hazugsággal vádolni a másik felet, sőt, megcsalással is, csak még egyszer mondom: ez üzlet és nem szerelem!

2019. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!