Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az itt dolgozó ukránok mennyit...

Az itt dolgozó ukránok mennyit kereshetnek?

Figyelt kérdés

Egy multinál dolgozom, ott elég sok ukrán van, kíváncsi vagyok hogy mennyi lehet a fizetésük nekik nagyjából.


Én bruttó 350 körül keresek, gondolom nekik is ennyi lehet, illetve azt is hallottam, hogy 1 évig nem kell adózniuk semmit, tehát hazaviszik azt a 350-et nettóba?


Köszönöm!


2019. okt. 3. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt Kecskeméten napi bejelentéssel vannak bejelentve. A cégnek kell kevesebbet adózni utánuk, nem nekik. Attól ők még ugyanúgy minimálbért kapnak
2019. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja értem, és hogy hogy megéri nekik? Ebből tudnak félre tenni egyáltalán? A szállást mondjuk fizetik nekik gondolom...
2019. okt. 3. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy cikk a Magyarországon dolgozó külföldiekről. Ott az ukránok átlagbére bruttó 270 ezer volt.
2019. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vidéki multinál dolgozok, itt munkaközvetítőn keresztül vannak ukránok, ők ugyanannyit kapnak mint a többi kiközvetített magyar dolgozó (br 220 eFt alapbér plusz a műszakpótlékok du 20%, éjjél 40%). Szállás, munkábajárás és hazautazás Ukrajnába fizetve van nekik, amilyen alacsony náluk a fizetés még így is jobban megéri itt dolgozni operátorként. Kajára meg higiéniai dolgokra kell végső soron csak költeniük, azért így tudnak félretenni hogy nem fozetnek lakbért, rezsit meg utazást.
2019. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugynazért éri meg, amiért sok magyar mosogatni is kimegy Nyugatra.
2019. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerős ukrán srác a samsungon dolgozik. Azt mondta, hogy neki 12 órás munkarendben túlórával nettó 460ezer szokott kijönni
2020. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!