Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A laboráns az női munka?

A laboráns az női munka?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy vegyipari céghez és indított egy Laboráns képzést és ad egy vegyésztechnikusi szakmát viszont elindult a képzés és csak nők vannak egyedül vagyok férfi eléggé kellemetlen ott lenni férfi létemre és a cégnél a laboránsok 98%-a nő. igazábol az a vegyésztechnikusi szakma ami miatt maradt idáig is de mar most az se csábít igy annyira ha női munka sőt a fizetés amit kínálnak se valami sok ahozképest hogy műszakolni kel.

2019. okt. 6. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
NEM, miért lenne az?
2019. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A laboránsok nagy része valóban nő. Én eddig mindenhol, ahol dolgoztam, 99%-ban nők voltak
2019. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de miért? ezt nem értem
2019. okt. 6. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nincs olyan, hogy női munka, még prosti is lehet pasi, csak több a nő, mert a nők jobban tűrik a monotonitást, meg jobb a kézügyességük.


Te meg akkora balfæsz vagy, ha emiatt otthagyod a képzést, meg is érdemled

2019. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kérjél bocsánatot
2019. okt. 6. 10:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat, hogy a képedbe vágtam az igazságot
2019. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem alapvetően minden munka női, ahol ülni kell, de inkább örülj, hogy ingyen szakmát ad és nem is értem, hogy miért baj az, ha férfi létedre sok nő vesz körül! :)
2019. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem női munka (az apámnak is ez volt a foglalkozása), csak az idők folyamán elnőiesedett. Tanárnak lenni női munka ?? Nem ! Csak az is elnőiesedett, mert könnyebben összeegyeztethető a családdal. De még vannak férfi tanárok, kisebbségben.
2019. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Csak az is elnőiesedett, mert könnyebben összeegyeztethető a családdal."


A folyamatos műszakolás annyira összeegyeztethető? Kétlem. Ebben a szakmában pedig néhány helyet kivéve műszakban kell dolgozni.


Egyébként mindig is női szakma volt, régen is, pont azért, mert laborban dolgozni rohadt monoton és ezt kevés férfi tudja elviselni. Attól, hogy apádnak ez a szakmája, ettől ez még mindig is így volt és így is lesz

2019. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!