Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 éves nő egyedül külföldre...

24 éves nő egyedül külföldre költözni? Bevállalnád?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva 24 éves leszek. Ápoló vagyok, havi 160000 forintból élek. A párkapcsolatomnak vége van fél éve, fájdalmas volt de túléltem. Van egy férfi az életemben de úgy érzem nem lesz belőle semmi komoly. Anyukámmal élek, szeretnék kezdeni valamit az életemmel,viszont nincs aki támogasson. Egyedül nevelt minket, nem volt pénze sosem. Szeretnék saját lakást, szerencsére autóm van. Be is sokalltam igazából az elmúlt egy év miatt. Elegem van a férfiakból, az emberekből. Elegem van, hogy nincs pénzem utazni, világot látni. Meg abból is, hogy semmire sem elég a pénzem. A nyelvet nem igazán tudom, vagyis a németet egyáltalán de rászánnám magam. Mindegy, hogy a szakmámban dolgoznék - e vagy valami Vendéglátásban csak sokat gondolok mostanában arra, hogy esetleg ki mehetnék pénzt keresni, meg új életet is kezdeni mert itthon mindig csóró leszek.

Mit gondoltok?



2019. okt. 8. 23:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
A 2 havonta 1 misi, elírás, évi kétszeri :)
2019. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Maradhatsz Orbánisztánban, túlórázhatsz alja, rabszolga bérért.

Vagy összeszeded magad, nyelvet tanulsz és elköltözöl egy európai színvonalú országba, ahol normális munkakörülmények, munkaórák vannak, van elegendő eszköz és a fizetésedből is meg tudsz élni.


Itthon hogy tudsz egyáltalán 160 ezerből autót fenttartani? Hogy tudnál valaha is úgy élni, hogy ne legyél másra ráutalva? Felnőtt, dolgozó emberként azért ciki szerintem, hogy vagy a szüleidre vagy a jövőbeli párodra vagy/leszel utalva. Persze ez nem rád nézve ciki, hanem az ország szégyene..

Mivel túl sok minden nem tart itthon jelenleg, szerintem hajrá.

Az autót én eladnam és az árát illetve amit ráköltesz havi szinten, félre raknám. Illetve feküdj rá a nyelvre. Otthon, az internet segítségével pár hónap alatt társalgási szinten lehetsz. Arra már tudsz építeni, ha rögtön nem is vesznek még fel a szakmába a nyelv miatt. Kint élve még pár hónap és szinte anyanyelvi szintén fogod beszélni.

Az angol szerintem könnyebb és nem vagy annyira kötött vele, mint a némettel.

Ha Ausztriahoz közel élsz, akkor ok, de amúgy érdemes szerintem az angol nyelvterületeken gondolkozni.

Repülővel Európán belül 1-2-3 órás utakról beszélünk, potom pénzért. Ma már Európában élő magyarként nem luxus évente többször hazajonni a családhoz/jelen esetben anyukadhoz. Emiatt nem aggódnék. Tényleg semmi vesztenivalod, a mostaninal csak jobb lesz.

2019. okt. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
Elvégzel egy 60 órás német tanfolyamot és irány Ausztria szezonmunkára.Ott általában a szállás kaja ingyen van.Tehát vonatjegy némi költőpénz kb50ezerből meg is vagy.
2019. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
32%
Ez is csak egy tipikus önigazolást akaró nyávogás.
2021. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
74%

Kerdezo, eltelt masfel ev.

Hol vagy most? Elindultal valamerre kulfoldre?

2021. ápr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy ment. Vagy ha igen, akkor is hazacovidozott.
2021. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!