Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lesz nehéz szerintete...

Mennyire lesz nehéz szerintetek ez a meló?

Figyelt kérdés
Sima gyártósori összeszerelő leszek! Volt egy oktatás nap ahol 10 órában kB 50.000 dolgot mondtak, és nekem ez kicsit sokvolt. Hamarosan kezdek, és aztsem tudom, hogy ott kihez menjek majd, meg van valami lap (ilyen teljesítmény lap), amit töltögetni kell, de azon is vannak dolgok amit nem vágok, meg stb stb.

2019. okt. 12. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát majd menet közben kialakul. Csinálod, ahogy tudod és aki ott lesz a közeledben, majd attól kérdezel.


Szerintem a monotonitásban van a nagyobb nehézség, hogy fogod-e bírni. Kiderül.

2019. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tényleges kérdés az, hogy lehet-e (ésszel) zenét hallgatni (vagy angol társalgás leckéket, vagy pénzügy alapokat)
2019. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó?? Te mi a francról beszélsz??? :D ment a piros :)
2019. okt. 12. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Semmiről, odavaló vagy.
2019. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 arra célzott, h tudod-e magadat szorakotatni/fejleszteni meló közben. Mert feltételezte, h van rá igényed.

Amugy minden munkába bele lehet szokni. Én jobban félnek attól, h mennyi lesz nehéz kijönni az ezért kapott pénzből.

2019. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Semmiről, odavaló vagy"

Jólesik ilyet hallani azért az embernek :)

Egyébként meg, a kérdésem egyáltalán nem ezvolt (árnyalva sem), és nem arra utalgattam, hogy szabad a zenét hallgatni munka közben például :D

A 2. válaszoló szimplán egy tahó ember, nem kell túlbonyolítani ezt szerintem..

2019. okt. 27. 13:02
 7/7 A kérdező kommentje:

5. Hát nehezen :( főleg itt lent..

De ez az első munkahelyem, terveim vannak mellette.. A pénz valóban kevés itt (120 ezer nettó durván), de "csak" 2 műszakban megyek, és a meló könnyű. Csak nagyon lassan megy az idő, az az egyetlen ellenségem :) Sajnos erre mifelénk alapból szinte semmi munkalehetőség sincs :( de most kezdetnek jó ez, aztán jövőre, leteszek egy OKJ-t (akár fizetőst).

2019. okt. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!