Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit illik tudni a cégről...

Mit illik tudni a cégről állásinterjú előtt?

Figyelt kérdés
Első interjúm, próbálok felkészülni a lehetséges kérdésekből. Ha azt kérdezik például, hogy mit tudok a cégről, mik azok amik fontosak? Én gondoltam olyanra, hogy alapjában véve mivel foglalkoznak, mikor alapították, mi a mottójuk, mennyi üzletük van, hány országban vannak jelen, mik a fontos értékek a cégen belül. Szóval ha így válaszolom meg a kérdést, az rendben van, vagy mit kellene még tudnom?
2019. okt. 16. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen pozícióra jelentkezel? Azzal kapcsolatban kérdezhetnek valamit. Például a barátnőm marketinges pozira jelentkezett, és megkérdezték mit szól a cég reklámaihoz. Vagy ha pénzügyes a pozíció, lehet megkérdezik, mit tudsz vagy mit gondolsz a cég pénzügyi helyzetéről.

Amiket leírtál sem árt tudni.

2019. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Semmit
2019. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A honlapjukat olvasd át, keress rá hátha valami fontos "közismert" hírt tudnod kéne.
2019. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig csak hamar átfutom hogy képben legyek, általában nem kérdeznek bele, de pl a legújabb fejlesztésükhöz vagy terjeszkedéseikhez, vagy nemrég bevezetett koncepciójukkal, termékeikkel, üzletmenetükkel nem árt képben lenni.

Általában tükrözi az elvárásaikat, vagy hogy mi fontos nekik.

De ha nem tudsz valamit, nyugodtan kérdezz rá.

Nekem egyszer beszóltak mert nem tudtam valamit, (nem néztem meg akkor a weboldalukat mert nem volt időm rá)

Visszakérdeztem hogy az hogy van, valószínű elkerülte a figyelmemet...

Nem csináltak belőle ügyet, így is felvettek.

2019. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit kell tudni, hogy releváns választ tudj adni a miért akarsz itt dolgozni kérdésre.
2019. okt. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!