Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondhatnék magamról az...

Mit mondhatnék magamról az állásinterjún?

Figyelt kérdés
Vegyészmérnöki végzettséggel rendelkezem és ezen belül élelmiszer-kémiát tanultam. Jelentkeztem egy állásra, ahol vegyészmérnököt alkalmaznának, de semmi köze az élelmiszerekhez. Elég keveset beszéltek a meghirdetett állásról, de termelésbe keresnek egy olyan személyt, aki a gépeket és folyamatokat irányítaná. Pályakezdő vagyok. Nem igazán tudom, hogy miről is beszélhetnék ezen az interjú, mert nem rendelkezem szakmai tapasztalattal. Már a bemutatkozásnál is fennakadok, mert nem szeretném, ugyanazt elmondani, mint ami az önéletrajzban van. Hogyan tudnék bemutatkozni valamint, mit mondhatnék a szakmai tudásommal kapcsolatban?

2019. okt. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőként csak olyan helyre menj elsőnek, ahol lenne egy mentorod, különben vért fogsz izzadni, és megválnak tőled. Interjún mondd azt, hogy általában hamar átlátod a helyzeteket, gyorsan tanulsz, szerinted nem okozna gondot betölteni a munkakört.
2019. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszát. Arra lennék még kíváncsi, hogy amennyiben nem szeretnék ott dolgozni az interjú után, de mondjuk fölvennének akkor visszautasíthatom őket?

Annyit említettek még meg, hogy ők betanítanak.

2019. okt. 22. 19:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve pályakezdőként, ha rákérdeznek, hogy jelentkeztem-e más állásra is mit mondhatnék? Nem tudom, hogy ez mennyire fontos számukra, mert pályakezdő vagyok.
2019. okt. 22. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornoki pozíciódról tudsz beszélni
2019. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát.
2019. okt. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!