Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkás állásinterjúra...

Gyári munkás állásinterjúra miért megy egy férfi elegánsan?

Figyelt kérdés

Oda szerintem bőven elég egy farmer meg egy póló. Szerintem kiröhögteti magát, de nekem nem hisz.


Értem én hogy német multicég meg minden de csórikám nem manager lesz csak betanított gépkezelő.


Vagy én tévedek és komolyan még ilyen tucat munkánál is számít a megjelenés?



2019. okt. 28. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Szerintem ott is illik megjelenni elegánsan.
2019. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha elegánsan akar menni, akkor farmer + ing.
2019. okt. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos röhejes, de én is "kiöltöznék" egy állásinterjúra függetlenül attól, hogy milyen munkakör. Persze nem úgy, mintha esküvőre mennék. :)


Illik megtisztelni a másik felet a ruházatoddal is.



Én is azt mondom, minimum ing, nem pedig póló.

2019. okt. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen tévedsz. Számít. Mint ahogy nálad is számít az első benyomás.
2019. okt. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ez biztos, hogy nem számítana. Örülnének, ha találnának épkézláb embert. Amúgy az öltöny túlzás valóban. Elég egy ing plusz farmer.
2019. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Így jelezheti, hogy komoly ember, és később más pozícióban is szeretne dolgozni (feltéve, hogy a végzettsége megvan hozzá).
2019. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Gyári munkás állásinterjúra miért megy egy férfi elegánsan?"


Ennek számos oka lehet:

- talán mert Ő még tudja, hogy mindennek meg kell adni a módját: igen, azzal, hogy öltönyben megy, egyrészt megtiszteli a munkáltatót,

- még az is lehet, hogy Ő így érzi jól magát

- és még valamit jelez az öltözék: pl. azt, hogy "bennem ennél azért több is van", tehát akár magasabb pozícióban is megállom a helyem (azaz már eleve magasabbra pozicionálja magát, mint a szalagsori melós)

2019. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, amíg én pötyögtem, addig 6-os is leírta ugyanazt :-)
2019. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
A jelenlegi relatíve magas középvezetői pozíciómba úgy vettek fel, hogy pólóban, rövidnadrágban meg futócipőben mentem az interjúra. Abszolúte cége válogatja.
2019. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Ugye nem gondoljátok komolyan hogy ha kiöltözve megy a azt sugallja hogy több is lehet benne.. ha ez akarná sugallni nem jelentkezne operátornak. Ha én képzettebb vagyok ennél akkor nem alázom meg magam hogy annak jelentkezek. Öltönyben bazári majomnak nézne ki ott, körberöhögik, farmer+ing a jó választás ahogy mások is írtàk.
2019. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!