Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megyei jogú város polgármester...

Megyei jogú város polgármesteri hivatalában köztisztviselőként mennyi fizetést kapnak?

Figyelt kérdés

Jogi karon egy alapképzési szakon végeztem a nyáron, de nem kaptam diplomát, mert még nincs meg a nyelvvizsgám (már folyamatban van), így még csak középfokú végzettségűnek számítok elvileg.

Tudom, hogy van illetményalap meg szorzók, de nem igazán igazodok ki rajta, hogy mennyi az annyi.

Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének, hogy középfokú végzettséggel, illetve felsőfokúval is ki mennyit keres?! Valamint milyen pótlékok járnak?

Pályakezdő fiatal vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 29. 11:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!