Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te miért nem leszel/lennél...

Te miért nem leszel/lennél villanyszerelő?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen nem a már karrierhelyzetben lévő embereknek szól.


Németországban 2000-2200 eurókat lehet vele keresni úgy, hogy fizetik a szállást, 13. Havi fizetés stb. 3-4 év munkával akár egyedül is lakást tudnál venni élhető helyen, ezzel az egész további életedet megalapozhatnád. Még ha be is bukna az építőipar, sok gyárba keresnek ilyen olyan karbantartót, amikre jó ez a szak.


Téged mi tart vissza?



2019. okt. 30. 01:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincsen Facebookom, és nézek egyaránt kormánypárti és kormányellenes oldalakat. Én csak azt látom, hogy ha beírom h Németország villanyszerelő állás, akkor mindenhol 2000 euró felett adnak. Persze, lehet, hogy szarok a körülmények, meg napi 10-12 órában, de sokaknak meg így is megérheti. Egy olyan faluban élek, ahol a munkaképeskorú férfiak 25%-a külföldön dolgozik, nekem pl mindkét szomszédom. De mindegy, amit akartam, amit tudni akartam, azt megkaptam a többi kedves válaszolótól.
2019. okt. 30. 18:38
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelni még érdekelne is, azonban nő vagyok, így kb. el is van kaszálva a dolog. Karrierem nincs, igaz már nem vagyok iskolapadban. De ha iskolapadban lennék, akkor is ez lenne...nő vagyok, ezért nem biztos, hogy én kellenék nőként ilyen helyekre.

Külföldre meg nem tervezek menni. Még nyaralás szintjén sem.

2019. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan sok az a 2000 euro...
2019. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok hajlandó olyan helyre menni, ahol koszos lehetek. Mindegy mennyit fizetnek érte.
2019. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!